Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wysyłamy dzieci do szkoły
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 9 Lis 2021, 19:18    Temat postu: Wysyłamy dzieci do szkoły Odpowiedz z cytatem

Przychodzi w życiu rodzica taki czas że trzeba wybrać szkołę dla dziecka. Często po prostu wybiera się dogodną lokalizacje, coś co jest blisko, ja jednak chciałabym głównie kierować się dobrem dziecka. Mam na oko Te Vizje na Okopowej, lokalizacja też jest spoko. Jakieś opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sob 13 Lis 2021, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałam też ofertę z Tej szkoły, na razie córka chodzi do przedszkola, no ale też przyjdzie i czas na mnie że będę musiała wybrać szkołę dla dziecka. Szkoła przy okopowej to na pewno dobry wybór, a w cenie jest tu wiele super zajęć, tych dodatkowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie 14 Lis 2021, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatne szkoły mogą całkiem sporo zaproponować, sama się o tym przekonałam. Nie tylko jeżeli chodzi o języki obce, choć te są dla mnie też bardzo ważne. Takie szkoły jak Te Vizja warto brać pod uwagę przy tym wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pią 19 Lis 2021, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można wybrać się też na dni otwarte, mnie akurat tak się udało i poznać szkołe od środka, porozmawiać z kimś ze szkoły i dowiedzieć się jak niektóre rzeczy wyglądają w praktyce. Jak macie czas i akurat traficie na takie dni to myślę, że warto skorzystać z okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melmis
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 33

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam właśnie tą szkołę. Dopiero może w 2 klasie jest moj syn ale przez ten czas szkoła zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie i to pod wieloma względami. Samo podejście nauczycieli, dobry plan zajęć, bardzo dobrze wpływa na to jak się dzieci uczą i są tego efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Program nowa era edusensus lekcjotek https://swiatprogramow.pl/lekcjoteka-historia-i-spoleczenstwo.html jest super opcją dla dzieciaków do nauki. Jeśli macie możliwość zapisać dzieci do szkoły z tą opcją, to zachęcam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirella
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 47

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór szkoły dla dziecka to wcale nie taka prosta sprawa. My postawiliśmy na szkołę prywatną Te Vizja Wawer i był to świetny wybór. Nauczyciele bardzo się angażują, żeby w jak najprostszy i najciekawszy sposób przekazać dzieciom wiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2022, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużą popularnością cieszą się szkoły terapeutyczne Promitis, gdzie każde dziecko otrzyma taką pomoc na jaką zasługuje. Na stronie http://www.centrum-terapii.pl/szkoly-promitis/ znajdziecie znacznie więcej szczegółów na ten temat - polecam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natka0909
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 18

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My bardzo długo zastanawialiśmy się jaka szkoła będzie najlepsza dla naszego dziecka. W końcu wybraliśmy Te Vizję i chyba lepiej trafić nie mogliśmy. Szkołę bardzo polecamy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ofertę szkoły muzycznej https://artyz.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group