Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oglądacie filmy online?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tywymyvony
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie polecam film Aquaman and the Lost Kingdom, który możesz wyszukać na upvod.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że filmy i seriale online są lekko okrojone. Na pewno nie zobaczycie nowości bez wykupienia jakiegoś pakietu. Nie warto pomyśleć np. o koncie premium netflix czy koncie hbo go? Tak będziecie mieli wszystkie filmy i seriale jakie wam się podobają. Takie konto można wykupić z https://premium.ihuh.pl/pl/ . Bardzo fajna sprawa wszystko masz od ręki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
faizanmazhar00
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 9

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

westeroswinterfell napisał:
A wiecie może gdzie obejrzeć film Bad Boy bo ja znalazłam tutaj https://multifilmy.pl/filmy/bad-boy/ ? Oglądaliście może na tym portalu? Znajomy mi wspominał, że to całkiem dobra polska produkcja i że warto są zobaczyć. Dajcie znać, czy oglądaliście ten film, a jeśli tak, to gdzie :)

awesome
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FilmowyEntuzjasta
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 4 Lut 2022, 17:36    Temat postu: Filmy Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że oglądanie filmów i seriali online to moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Niby stron z filmami dużo jak na przykład Amazon Prime Video, Netflix, CDA czy cos od Apple, jednak wszędzie potrzebne jest wykupywanie abonamentów, nie można mieć wszystkiego w jednym miejscu, dlatego ja zawsze najpierw sprawdzam Twoje Kino Online. Ostatnio najbardziej do gustu przypadły mi polskie produkcje typu Miłość Seks i Pandemia czy Czarna Owca jednak i z miłą chęcią obejrzałem Eternals.
_________________
Jeżeli zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online lub cały serial online z lektorem to Odwiedź Twoje Kino Online!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GanjaMafia
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 8 Lut 2022, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam film after 4 cały film
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 56

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 2:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystam głównie z netflixa i hbo max, czasem kupuję vod
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 56

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś poleca wykupić disney+ ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viver
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam do siebie https://vodsfera.pl/tvshows/wikingowie-walhalla/ Fajna produkcja dla fanów seriali o wikingach. Dla każdego kto skończył główny wątek to pozycja obowiązkowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2022, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, ja raczej wszystko oglądam w TV. Planuję też zakup nowego soundbara, aby cieszyć się lepszym dźwiękiem. Po przeczytaniu tego artykułu https://soundbary24.pl/soundbar-z-radiem-internetowym-fm/ mam już nawet jeden konkretny model na oku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Sro 4 Maj 2022, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jeżeli szukacie naprawdę dobtego telewizora o bardzo dobrych parametrach i jakości obrazu to myślę, że warto abyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych opcji z jakością obrazu 4k, większych rozmiarach i jednocześnie systemem smarttv i modułem internetowym. Tym bardziej, że ceny są naprawdę konkurencyjne na tle innych producentów. Nasz wybór to model 50LUA19D - Telewizor TV 50" T2 HEVC/265 Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group