Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój małżonek lubi wędkarstwo i często wolny czas spędza w ten sposób. Sport jak każdy inny trochę kosztuje ale każdy powinien mieć hobby które pozwala mu się odprężyć. Zamówił sobie kulki proteinowe na karpia tutaj Optimalbaits Sklep specjalizuje się w produktach na połów karpia i ma świetną opinię wśród wędkarzy. Produkty tworzy Paweł Ślusarczyk na bazie swoich wieloletnich doświadczeń wędkarskich.

Ostatnio zmieniony przez Frania25 dnia Sro 5 Sty 2022, 17:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenniaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2021
Posty: 15

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasyna mnie nie kręcą. Z swojej strony mogę polecić naprawdę bogatą ofertę atrakcji od GoldenGift. jest do kupienia voucher na masaż, lot motolotnią lub balonem, nauka jazdy na nartach lub kolacja w ciemnościach. Ceny są atrakcyjne. Moc atrakcji czeka na chętnych. Bądź jednym z nich. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 8 Gru 2021, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam czytać książki i sięgam po nie od dziecka, jak mam tylko wolną chwile, to poświęcam czas właśnie na nie. Fantasy "Święte Niemcy" Grażyńskiego Janusza oraz Witkowskiego Konrada https://wydawnictwopoligraf.pl/1646/grazynski-janusz-witkowski-konrad/swiete-niemcy.html to przepiękna książka warta uwagi. Jeśli lubicie sięgać po ten gatunek książek, to na pewno wam się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy powinien mieć jakieś hobby które go odpręża i daje mu siły. Ja kocham czytać więc moim ulubionym miejscem jest księgarnia internetowa gdzie zamawiam mnóstwo książek ze względu na wybór i ceny. Ostatnio zamówiłam taką pozycję https://www.taniaksiazka.pl/klatwiarze-holly-black-p-1584050.html a to nie koniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
feil.micaela
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie 12 Gru 2021, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie hobby to naprawdę super sprawa - pozdrawiam was wszystkich najserdeczniej jak się da!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zaintresowałem się myślistwem. Zasługa przyszłego teścia. Trafiłem na sklep tu https://mysliwy.bielsko.pl/ Bardzo dobrze zaopatrzony nie tylko w broń, ale też w inne akcesoria. Zastanawiam się co by wybrać na prezent urodzinowy dla teścia,taki by nie uznał mnie za laika. Może latarka outdoorowa lub porządny ogrzewacz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detektyw88
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 126

PostWysłany: Nie 19 Gru 2021, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wiele hobby a jednym z nich są ćwiczenia. Już od paru lat trenuję na siłowni a w osiąganiu lepszych wyników wspomagają mnie sterydy ze sklepu https://esterydy.pl/694-efedryna-efedrina-arena-50-mg-apteka.html najlepsze dostępne na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katra
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 43

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 1:02    Temat postu: Jazda na nartach Odpowiedz z cytatem

Ja lubię jeździć na nartach. Co roku z przyjaciółmi jeżdże w góry i zjeżdżamy ze stoków na nartach lub snowboardach. W tym roku postanowiłam spróbować jazdy na skuterze śnieżnym, taki sobie kupiłam https://brpwarszawa.pl/nasze-marki/lynx/. Na szczęście w Zakopanem spadło dużo śniegu i mogę śmigać Very Happy Oby zima się nigdy nie skońćzyła Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Josicka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 23

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dzieciaka też czytałam sporo książek, dzisiaj dalej się staram, ale różnie z tym bywa. Często zamiast książki sięgam po szkicownik i staram się coś rysować przed snem. Jest to naprawdę odprężające zajęcie, które daje dużo satysfakcji, o ile wie się jak rysować. Jednym z moich celów było opanowanie rysunku na poziomie, który będzie mnie satysfakcjonował. Nie obyło się bez lekcji rysowania, ale nie żałuje zainwestowanych pieniędzy. Hobby pozostanie ze mną na lata, więc to był dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 18 Lut 2022, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu bardzo interesuję się architekturą krajobrazu. Myślę, że fajnie byłoby pracować w tym zawodzie ale jeśli chce się robić coś na poważnie to przydała by się konkretna, profesjonalna wiedza na ten temat. No a, że mam ostatnio sporo czasu to pomyślałam, że poświęcę go na studia. Bo jak nie teraz to kiedy oczko Znalazłam nawet szkołę wyższą, gdzie można ukończyć studia na tym właśnie kierunku https://www.ssw-sopot.pl/architektura-krajobrazu/
Myślicie, że to dobry pomysł? Mój mąż trochę sceptycznie do tego podchodzi. Mówi, że to szalony pomysł żeby zaczynać studia. No ale ja na prawdę tego chcę. Co o tym myślicie? Mam próbować przekuć swoje hobby na zawód?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group