Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

biuro rachunkowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weros88
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2021
Posty: 33

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 11:06    Temat postu: biuro rachunkowe Odpowiedz z cytatem

Witam,

Od jakiegoś czasu planuję założenie firmy wysyłkowej. Mam już upatrzone miejsce na biuro lecz nie mam namiarów na dobre usługi księgowe bielany. Stąd moje pytanko. Czy ktoś z was może polecić mi firmę https://efra.waw.pl/. Z tego co widzę na google mają dobre opinie. Ktoś korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Habistalna42
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią 17 Gru 2021, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wy się na to zapatrujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 20 Lut 2022, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my za to uzywamy darmowy program do faktur online i prowadzimy ksiegowosc samodzielnie uśmiech teraz latwiej zarzadzac firma zdalnie, bo nawet z domowego kompa moge sie zalogowac do stanow magazynowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej, jak sie ma firmę to skorzystać jednak z usług dobrego biura podatkowego. Nam wszelkie sprawy kadrowo-płacowe prowadzi biuro TAX - https://biuropodatkowe.slupsk.pl/ ze Słupska. Obsługuje ono różnego rodzaju firmy - małe i średnie, różne formy dzialalnośći (poza spółkami prawa handlowego). Biuro ma certyfikat ministerstwa i ma wykupione OC. Gwarantują obsługę na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Pią 11 Mar 2022, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w sytuacji gdy zaczynamy prowadzić własną działalność gospodarczą to ważne jest również to aby mieć sprawdzonego księgowego. Mi także bardzo spodobało się to co napisano na stronie http://www.ludzie-biznesu.pl/ksiegowosc-kiedy-skorzystac-z-uslug-zewnetrznej-firmy/ i jestem zdania, że warto jest wiedzieć kiedy skorzystać z usług zewnętrznej firmy w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Heliopyr44
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważacie że to jest ciekawe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group