Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabieg odmładzający przed ślubem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie707
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 77

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 9:55    Temat postu: Zabieg odmładzający przed ślubem Odpowiedz z cytatem

Za kilka miesięcy wychodzę za mąż i pomyślałam o tym, żeby skorzystać z zabiegu na odmłodzenie skóry twarzy i dekoltu. Natknęłam się na gabinet kosmetyczny Beauty Expert w Bierutowie. Z tego co widzę mają dość ciekawą technikę radiofrekwencji mikroigłowej. Czy któraś z was już korzystała z ich zabiegów i mogłaby pochwalić się efektem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakary.schiller
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 28 Maj 2021, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki zabieg polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolafifi
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sob 29 Maj 2021, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed ślubem przyjaciółki robiłam zabieg kwasem hialuronowym. Robiłam go sporo wcześniej gdyby pojawiły się jakieś skutki uboczne, na szczęście nic się nie działo. Przekonało mnie też to, że efekt utrzymuje się do nawet 12 miesięcy, u mnie trwało to trochę krócej, ale na Boże Narodzenie miałam jeszcze piękną twarz oczko Zabieg był robiony preparatem tej firmy, można poczytać na ich FB https://www.facebook.com/hyacorppolska/?ref=page_internal Teraz jest taki duży wybór zabiegów, na pewno coś znajdziesz dla siebie. Sprawdzaj opinie o gabinecie, szukaj zaufanych i polecanych lekarzy i kosmetyczek.
Powodzenia!
uśmiech
_________________
Ta Książka Zmienia Życie
Buduj Swoje Życie Odważnie i Zuchwale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
usimonis
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 14 Cze 2021, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zdecydować się na masaż przed ślubem. To na pewno pomoże się nam rozluźnić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty sobie spokojnie i bezproblemowo pracuj,a my zajmiemy się resztą,aby ułatwić Ci życie zawodowe Biura wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group