Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nocleg w Zakopanem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2016, 5:34    Temat postu: Nocleg w Zakopanem Odpowiedz z cytatem

Poszukuje noclegu dla 2 osób w Zakopanem interesuje mnie pokój z łazienką .Z góry dzięki za propozycje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2016, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Ci polecić willę Ryś: http://willarys.pl/ . Sprawdzone noclegi w Zakopenem. Wile razy tam wypoczywalimy. Bardzo dobry standard, mili właściciele. Jedzenie również super tak więc warto jest wykupić sobie śniadania bo są obfite.

Rzut beretem do Krupówek ale plus za to,ze nie jest to samo centrum ale spokojna okolica tak więc można sobie spokojnie wypocząć. Byliśmy tam już kilka razy. Generalnie willa jest dość popularna tak więc warto jest dzwonić wcześniej bo może być tam pełne obłożenie.
Tylko warto jest dzwonić wczesniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Tobie mogę polecić bardzo fajne i niedrogie noclegi Zakopane Centrum. Masz bardzo duży wybór noclegów w bardzo przystępnych cenach. Moim zdaniem to super opcja na wypoczynek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jutkana
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią 16 Gru 2016, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakopane to fantastyczne miejsce i warto się tam wybrać! My byliśmy tam z mężem w podróży poślubnej uśmiech. Może i niedaleko, ale kto powiedział, że trzeba jeździć nie wiadomo gdzie skoro pod nosem ma się takie piękne miejsca. Zatrzymaliśmy się w pięknym miejscu w Zakopanem http://www.noclegi-zakopane.biz/ i spędziliśmy na prawdę fantastyczny czas razem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loleska
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sob 24 Gru 2016, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam apartamenty bardzo niedaleko centrum Zakopanego http://www.zakopaneapartamenty.biz/. Są bardzo ładnie urządzone, idealne na podróż poślubną uśmiech. Do tego tanie i na prawdę wygodne. Warto się tam zatrzymać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Govalinenko
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tak wiele fajnych miejsc, że na pewno te które pokazywane to tylko ułamek tego co można zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 15 Cze 2018, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od dawna przestałam jeździć do Zakopanego. Jest tam zdecydowanie za dużo ludzi i tłumy, człowiek nie może odpocząć. Jeśli zależy wam naprawdę na relaksie i bliskim kontakcie z naturą to polecam wam Karkonosze i nocleg w pensjonacie http://rezydencjalawendowewzgorze.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak z Zakopanego najdzie Was ochota nad polskie morze to polecam noclegi http://willaataman.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kris17
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Zakopane jest już strasznie przereklamowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keira.boyle
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Imielin

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł, pozdrawiam was!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group