Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lifting brzucha

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olaindahouse
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 26

PostWysłany: Czw 28 Paź 2021, 9:49    Temat postu: Lifting brzucha Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Ostatnio sporo czytałam o zabiegu: lifting bez skalpela. Chciałabym poddać się mu ze względu na zły stan skóry na brzuchu. Moja przyjaciółka skorzystała z tej opcji w Esderm we Wrocławiu i do dzisiaj nie może wyjść z zachwytu, ponieważ, jej zdaniem, to miejsce oferuje usługi na najwyższym poziomie i podobno nigdy nie spotkała się z tak miłym personelem. Ktoś z Państwa zna to miejsce i mógłby podzielić się wrażeniami? Będę wdzięczna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że warto spróbować takich metod, ale wiadomo, że one nie przyniosą tak dobrych efektów jak operacja plastyczna brzucha. Jeśli szukacie dobrego specjalisty z tego zakresu, polecam Wam dr Olender https://drolender.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie na takie zabiegi medycyny estetycznej to na https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-warszawa-mokotow-aleja-wilanowska/ sobie zerknij - świetna klinika. Tam masz pewność dobrej i fachowej opieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toksyna botulinowa jest sposobem na polepszenie własnego wyglądu. Ja to doskonale wiem, ale nie wiem, jak wy. No, ale w sumie uważam, że nie należy się blokować. Chodzi o to, że mimo wszystko to my sami możemy decydować o sobie i swoim wyglądzie. A takimi zabiegami tylko sobie pomagamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaksOrtopeda
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 2 Gru 2021, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zrobić Liposukcje w klinice http://odoclinic.pl/. Kiedyć tam poszedłem na zabieg ale po drodze skręciłem noge i musiałem wpierw udać się do ortopedy. Ten ortopeda to dobry specjalista nazywa się Tomasz Poboży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek uczciwa cena , adekwatne dopasowanei podmiotu do klienta, szybkie i legalne załątwienie wszystkich urzędowych formalności,spółki już posiadają numery NIP,REGON,VAT,VAT EU,kody PKD,KRS. Transakcja załatwiona w jeden dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group