Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gry - horrory

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sob 27 Lis 2021, 12:50    Temat postu: Gry - horrory Odpowiedz z cytatem

Hejka,
trafiłem na takie oto ciekawe zestawienie gier horrorów: https://ekspert.ceneo.pl/survival-horror - czy ktoś z Was może grał w którąś pozycję z tej listy? Ja ograłem tylko Resident Evila (wszystkie części) i przyznam, że spróbowałbym z chęcią czegoś nowego. Ale nie z hmm obcymi - nie lubię takich klimatów "kosmicznych". Interesują mnie "stare" dobre zombiaki itp itd:) Polecicie coś fajnego - albo z tej listy, albo ogólnie jakiś dobry tytuł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka, ja grałam w resident evil, ale do tej gry trzeba mieć naprawdę mocne nerwy uśmiech
Mnie zawsze mega stresuje jak coś wyskakuje z za rogu, do tego te ponure dźwięki więc naprawdę można przeżyć horror. Jeśli się mocno stresujecie przy takich grach to polecam być ostrożnym. No i nie grajcie w nocy, chyba że lubicie dodatkowe emocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiuniu - ale po to gra się w horrory, aby właśnie się BAĆwykrzyknik uśmiech My mamy w domu konsolę podłączoną do kina domowego - to dopiero są wrażenia! Ograliśmy z moim M. całą serię Resident Evila no i Call of Cthulhu. I myślisz, że kiedy gramy? Oczywiście, że albo wieczorem/w nocy albo przy zasłoniętych roletach zewnętrznych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JudyLee
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2020
Posty: 21

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj ludzie myślą, że zakłady sportowe są przeznaczone tylko dla osób z rozległą wiedzą i doświadczeniem w obstawianiu. Nie możesz wygrać, jeśli nie znasz zasad gry, na którą obstawiasz. Twoja zdolność do przewidywania wyników jest również ważna. Ale dzięki tej stronie mightytips i wskazówki, które są tam podane, można dowiedzieć się, że znając wszystkie zasady piłki nożnej pomoże Ci zrozumieć, jak gra się i jak postawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BobbyBu
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 8

PostWysłany: Sro 16 Mar 2022, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co oglądać horrory? Jeśli chcesz się rozproszyć, osobiście uważam, że lepiej jest spróbować grać w CS GO. Nawiasem mówiąc, nie tak dawno temu dowiedziałem się, że na stronie https://dmarket.com/pl/csgo-skins/product-card/m4a1-s-master-piece można znaleźć wiele interesujących skórek do tej gry. Jestem pewien, że na pewno będziesz zadowolony, tak samo jak ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, lubicie grac w horrory? Jakie tytuły moglibyście polecic? bniedługo szykuję się na urlop i bardzo zalezy mi na tym,by podczas niego móc na spokojnie przejść jakąć gre, https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/ Jakie tytuły moglibyście mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na jakim sprzecie gracie? macie cos profesjonalnego czy dla amatorów? Jesli szukacie fajnej jakosci produktów, to Genesis ma spory wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group