Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Perfumy na ślub

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olgaolga
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 37

PostWysłany: Sro 23 Cze 2021, 8:52    Temat postu: Perfumy na ślub Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie jakich perfum używacie, czy na dzień ślubu kupujecie coś wyjątkowego, czy pozostajecie przy zapachach tych co na co dzień? Ja na co dzień używam perfum o zapachu owocowo-kwiatowym, ale właśnie przed chwilą idąc korytarzem firmy poczułam piękny zapach, dawno zapomniany https://www.zapach-orientu.pl/orientica-c-1_70.html/s=2 kojarzący mi się z niezapomnianą wycieczką do Emiratów Arabskich, z egzotyką, z wanilią, którą tak uwielbiam ... już wiem, że kupię sobie na ślub.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TradycyjnaDaga
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw 8 Lip 2021, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam i nadal kupuję na horex.pl Raz był problem z dostawą ale w sumie to bardziej wina kuriera. Poza tym ok[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciustuszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 26

PostWysłany: Pon 12 Lip 2021, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam sobie moje ukochane perfumy: https://www.notino.pl/givenchy/amarige-woda-toaletowa-dla-kobiet/
Mam do nich sentyment, uwielbiam ten zapach i nie wyobrażałam sobie inaczej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Czw 15 Lip 2021, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli to ma być mój ślub to perfumy nie mogą być zbyt intensywne. Bazowałabym na delikatnych i subtelnych zapachach. Ale wiadomo – muszą być trwałe to podstawa. Może taki zapach owocowo kwiatowy Ariany Grande: https://aleperfumeria.pl/pl/ariana-grande-thank-u-next-woda-perfumowana-2.html ? Ma bardzo dobre opinie sama kupiłam je bo koleżanka nimi pachniala i pozazdrościłam Very Happy A co do perfum orientalnych – niektóre są naprawdę świetne, ale myślę że to nie ta okazja. Nie do białej sukni i nie do świeżych ciętych kwiatów przy bukiecie.. Takie mam odczucia, ja bym uważała z oryginalnymi zapachami jako panna młoda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Sro 4 Sie 2021, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie ulubione perfumy? I gdzie najczęsciej kupujecie perfumy?
_________________
twój cel to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Pią 20 Sie 2021, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o oryginalne perfumy to warto zajrzeć tutaj https://fabrykazapachu.pl/pl/c/PERFUMY-ORYGINALNE-DAMSKIE/33 To sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w bardzo dobrych cenach. Znajdziesz tam zarówno zamienniki jak i oryginalne perfumy. Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem stamtąd perfum dla siebie. Może skuszę się też na coś do pielęgnacji twarzy... Przydałby mi się krem, tonik i serum. Ostatnio bardzo się wkręciłam w pielęgnację twarzy i zaczynam widzieć pierwsze efekty. Jestem ciekawa co będzie później.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nemesis
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 14

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam na swoim cinema od ysl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biura serwisowane https://optioffice.pl/biura-serwisowane lepiej niż w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to już sami musicie znaleźć swój perfum, swój zapach. Można polecić takie z popularniejszych, ale tylko po to żebyście sobie sprawdzili i ocenili. Ja to osobiście bardzo lubię Lancome La Vie Est Belle 75ml, no ale mam też jeszcze dwa inne jak coś, ktore od czasu do czasu sobie wymieniam. Szybko się w sumie nudzę zapachem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaGal
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co dzień używam tańszych, np. Maxima, Far Away lub TTA Today od Avon, które bardzo lubię. Nie kosztują bardzo dużo - w zależności od promocji w katalogu avon - około 50-80 zł. Nie widzę nic złego w tym, żeby na weselu użyć swojego ulubionego zapachu, nawet jeśli nie jest z górnej półki. Inaczej jeśli ma się kilka swoich ulubionych zapachów - zarówno tych tańszych jak i tych droższych. Wtedy warto użyć tego, który będzie najtrwalszy. Wiem, które perfumy utrzymują się na mnie dłużej, a które wietrzeją szybciej. Użyłaby takiego, który lubię i który będzie utrzymywał się na mniej najdłużej. Jeśli musiałaby zrezygnować ze swojego ulubionego zapachu bo byłby zbyt drogi, to poszukałabym czy nie ma jego tańszej wersji z niższą pojemnością. Niektórzy producenci zapachów oferują perfumetki. Posiadanie na weselu perfumetki jest wygodnym rozwiązaniem, bo zajmuje w torebce bardzo mało miejsca i można ją trzymać nawet w kopertówce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group