Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gajewska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pon 1 Lis 2021, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dobrym materacem polecam zobaczyć w Fiki Miki, my już kolejny materac od nich mamy. Juz z tych większych model Vera +, wygodny, zdrowy, nawet ma Pozytywna opinie Instytutu matki i dziecka w Warszawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaczekZRoza
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 1 Lis 2021, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę coś polecić, to przy rzeczach typu na przykład ubranka, buciki i tego typu rzeczy, z których dziecko szybko wyrośnie, warto zainteresować się po prostu sklepami z drugiej ręki online. Takich portali jest masa. Polecam z kolei inwestować w rzeczy, które trochę posłużą. Na przykład śpiworek, gniazdko, butelki... Jednym z moich ulubionych sklepów z artykułami dla dzieci jest Titikoko, pochodzą stamtąd wszystkie kocyki dla niemowalaka w naszym domu (bardzo polecam zwłaszcza te bawełniano-bambusowe, cudowne w dotyku https://titikoko.pl/kocyki )
_________________
Hey, she's a piratey soul
Full a' vinegar and glitter
She is a song of her own
From down the wrong end of the river
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 19 Lis 2021, 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maddika napisał:
Jak się okazało ja potrzebowałam mleka modyfikowanego i dobrze, że trafiłam na Hipp, bliskie mleku matki, dziecko dobrze je toleruje.

Podpisuję się pod tym. Też karmię córkę tym mlekiem Hipp Bio Combiotik ze względu na skład, ekologiczny i najbliższy mleku matki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pią 19 Lis 2021, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta jest inna więc jeśli chodzi o karmienie piersią to wszystko zależy indywidualnie od laktacji. U nas w tej chwili maluch pije mleko HiPP Combiotik i jestem z niego bardzo zadowolona. Zawiera niezbędne probiotyki i prebiotyki, jest całkowicie ekologiczne i posiada znaczek BIO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że gdy przygotowałam się do porodu swojej córeczki to sporządziłam sobie listę wszelkich potrzebnych produktów, których nie może zabraknąć w tych pierwszych dniach. Na liście znalazły się oczywiście ubranka i większość z nich kupiłam na stronie tego sklepu https://mybasic.pl/czarna-sukienka-z-falbanka-p-dz00717.html. Mają tam naprawdę bardzo duży asortyment, a jakościowo ciuszki prezentują się naprawdę bardzo dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie najważniejszym zakupem był oczywiście wózek, dlatego zanim kupiłam x-landera dokładnie przyjrzałam się wózkom i wybrałam ten idealny. Reszta wyprawki to już nie był problem, kupowałam według listy znalezionej w necie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w ogóle nie było dane karmić piersią więc od razu wleciało mleko Hipp, wybrałam je właśnie dlatego, że jest tak dokładnie przebadane i dostosowane do potrzeb żywieniowych dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie też o łóżeczku dla dziecka. Jak nie wiecie co wybrać, to możecie sprawdzić aktualny ranking na najlepsze łóżeczka dziecięce Z własnego doświadczenia wiem, że takie rankingi ułatwiają sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Wto 7 Gru 2021, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wspomnieć o jakimś dobrym probiotyku, np. Multilac Baby, który jest połączeniem probiotyku i prebiotyku. Forma kropelek zapewnia bezproblemową aplikację i jest wygodny w przechowywaniu, bo nie wymaga szczególnych warunków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku dostępne są najróżniejsze mleka dla maluchów - warto rzucić okiem na ofertę marki Bebilon, gdzie znajdziecie między innymi mleko Bebilon Pepti DHA czy Bebilon Alerlac dla dzieci z alergią pokarmową. Zakupicie je bez problemów w aptekach DOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 15 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group