Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdrowe jedzenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 21 Paź 2021, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe podejście do życia to takie gdzie człowiek nie dokłada sobie problemów, dlatego warto kupić gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek zamiast borykać się z urzędami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Pią 22 Paź 2021, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie? Czy ktoś z Was korzysta z dieta białkowa na odchudzanie ? Natrafiłem niedawno na artykuł związany z dietą białkową i jestem nią bardzo zainteresowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Sob 23 Paź 2021, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład wymaga konkretnych diet bez laktozy. Nie toleruje jej, dlatego wybór odpowiednich diet pudełkowych stał się dla mnie naprawdę katorgą. W końcu znajomy polecił mi firmę Przełom w odżywianiu . Posiadają tam niezwykle smaczne i pełnowartościowe posiłki. Ja osobiście korzystam z diety standard bez laktozy 1800 kcal. Jestem naprawdę zadowolony.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 25 Paź 2021, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też staram się zdrowo odżywiać, kupuję ekologiczne i jak najmniej przetworzone produkty. Ostatnio szukałam miejsca, gdzie mogłabym zamawiać oleje tłoczone na zimno i wpadła mi w oko oferta sklepu https://olejewielkierychnowo.pl/. Bardzo duzy wybór, najlepsza jakość a do tego rozsądne ceny. sklep sprawnie realizuje zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdrowa żywność jest konieczna do tego byśmy byli zdrowi. Zdowie odżywianie jest bardzo istotne. Pamiętajcie o tym.

_______________________
steakshop.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ważna rzecz, więc powinniście podejść do tego tematu na poważnie. Ja myślę, żę dobrym pomysłem mogłoby być na przykład zorientowanie się w temacie detoksykacji organizmu, opisanej chociażby w https://www.maczfit.pl/blog/detoksykacja-organizmu-najwazniejsze-informacje/ Wiele osób poleca takie metody, więc śmiało się z nimi zapoznajcie już teraz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale teraz jest możliwość robienia zakupow online. Zdrowa żywność to jedno, ale da się również kupić warzywa od rolnika Ja korzystam z tej opcji, bo dla mnie to duża wygoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sro 15 Gru 2021, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy cięższych chorobach czy operacjach warto pomyśleć też o nutridrinkach. Również po covidzie - kiedy to wiele osób miewa problemy z apetytem i zwyczajnie nie chce jeść. Poczytajcie o produktach takich jak Fresubin czy Supportan. Bez problemu zakupicie je w aptekach DOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darma
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 18

PostWysłany: Pon 20 Gru 2021, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto do swojej diety dodać produkty kiszone, które są zdrowe i bogate w witaminy. Osobiście polecam wam zajrzeć na stronę https://zakiszony.pl/ Jest to sprawdzony producent kiszonek, u którego sama się zapatruję. Tam na pewno znajdziecie coś co was zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam Fresubin i często go kupuję w swoim doz, bardzo fajne rozwiązanie kiedy mamy mniej energii i mniejszy apetyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group