Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabytkowy czy nowoczesny? Który lepszy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asieńka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 8:56    Temat postu: Karoca Odpowiedz z cytatem

Ja się pochwale pojadę karocą do kościoła Smile To było totalne zaskoczenie i niespodzianka jaką zafunduje mi ojciec. Pojechaliśm obejrzeć karoce i jest boska koloru ecru a w środku czerwone ławeczki, jest 4 osobowa więc świadkowie też z nami pojadą- ponadto jest uniwersalna bo jeśli będzie padać jest zamknięta- okna dach, a jeśli będzie słonko ( a musi być) to będzie odkryta- dach się składa i prawie jak w kabrio- tylko do tego dwa czarne konie i stangreci w cylindrach. Z kościoła na salę pojedziemy już autkiem bo za daleko.
_________________
Nasz dzień to 29 sierpień 2009

www://suwaczki.slub-wesele.pl/20090829310117.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a masz zdjęcie karocy pytajnik jestem ciekawa efektu wizualnego Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My pojedziemy 30 letnim mercedesem mojego brata, jest zadbany i w super stanie.Poza tym ma dla mnie wartosc sentymentalna, gdyby nie "Staruszek" nie poznalabym L. lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
a masz zdjęcie karocy pytajnik jestem ciekawa efektu wizualnego Cool


Zgadzam się wykrzyknik ja też chce zobaczyć język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sierraole
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 363

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja pojade do ślubu Jaguarem z 1947r. i wiedziłam,ze chce jechać tym autem kiedy tylko je zobaczyłam-jest PIĘKNY! http://www.videomix.com.pl/limuzyny/autaretro.html
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 15 Mar 2011, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na zdjęciach najlepiej wygląda samochód retro, i ślicznie się komponuje z wyglądem Państwa Młodych, nowoczesny kojarzy mi się z tandetą i mało gustownym ślubem uśmiech
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wodzireje Dwoje
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 1 Maj 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda - auta klasyczne wygląda szykowniej na zdjęciach. To inna dziedzina motoryzacji i tyle. Jest jedno "ale", to właśnie czego ludzie obawiają się przy okazji wypożyczania auta zabytkowego - "aby się nie popsuło".... wiem...sam posiadam takowe...ale nie jeździ ono na śluby...obudzenie go na wyjazd na sobotnie popołudnie byłoby bardzo praco i czasochłonne i w pewien sposób szkodliwe dla auta.

Natomiast w naszym aucie, które polecamy do ślubów poradziliśmy sobie z tym w ten sposób, że silnik został wyposażony w nowoczesny osprzęt i nie ma problemów z zawodnością. Nasi goście chwalą sobie to - niewidoczne gołym okiem rozwiązanie Very Happy

Zauważamy jednak, że niezależnie od środków przeznaczanych przez Młodych na to wydarzenie wychodzą na przód indywidualne gusta, a dopiero później względy praktyczne oraz niezawodność.....
_________________
Kompleksowa obsługa ślubów - wodzireje, DJ, limuzyna, sprzęt nagłaśniający, kwiaciarnia, catering uśmiech
Pracujemy z klasą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RETRO MOBILE
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że problem z zawodnością aut zabytkowych został rozwiązany.
Obecnie na rynku pojawiło się mnóstwo aut stylizowanych na retro, w klimacie lat 20' czy 30'-tych.

Są to repliki aut zabytkowych, które wyposażone są we współczesne silniki i rozwiązania techniczne - poprzez to są równie niezawodne jak inne "normalne" auta współczesne.

Takie auta bez problemu można znaleźć we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Katowicach.

Na dowód że repliki są nie do odróżnienia od prawdziwych zabytków przesyłam zdjęcia.





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fogone
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co gdyby pojechać takim?


Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angel napisał:
na zdjęciach najlepiej wygląda samochód retro, i ślicznie się komponuje z wyglądem Państwa Młodych, nowoczesny kojarzy mi się z tandetą i mało gustownym ślubem uśmiech


A mnie wręcz odwrotnie język.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group