Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy wózek Riko Side będzie dobry?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukałam jakiegoś sprawdzonego wózka dla dziecka aż trafiłam na x-landera. Można w sklepie producenta czy w showroomie zobaczyć go dokładnie, a można też zamówić prezentację online na żywo albo po prostu zamówić za darmo na próbę do domu. U nas się bardzo dobrze sprawdza, bo ma kompaktowy rozmiar i do tego niewielką wagę, co może być ułatwieniem dla wielu mam podczas spacerów zwłaszcza w mieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 162

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że to świetny wybór! Sama wożę w nim dziecko już od dwóch lat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 106

PostWysłany: Pią 18 Lut 2022, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Riko Basic Sport. Kupiłam go ze względu na niską cenę, a okazał się być wyjątkowo dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Wto 1 Mar 2022, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam opinii o ty wózku, na temat którego zadane było pytanie ale mogę polecić Wam sklep internetowy z ogromnym wyborem wózków, gdzie na pewno każda z Was znajdzie taki wózek, jaki będzie Wam najbardziej odpowiadał. Wszystko w jednym miejscu, można sobie porównać i wizualnie parametrami technicznymi także proponuję zajrzeć na tą stronkę https://mamaija.pl/wozki-dzieciece.html
zorientować się, porównać i wtedy dokonać wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group