Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fotobudka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania i dodatki można kupować dla siebie w sieci. Na pewno obejrzycie te damskie koszule nocne z jedwabiu bo właśnie takie bardzo wygodnie się nosi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ethuviel
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 8

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym dodatkiem do takich fotobudek są spersonalizowane ramki uśmiech Widziałam takie na https://puzzle4u.pl/akcesoria-slubne/ramka-do-robienia-zdjec Można samemu zaprojektować całość uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Sob 27 Lis 2021, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek jesteśmy po to ,by ułatwić zakłądanie własnej działalności. Po co się zmagać samemu ze wszystkimi formalnosciami urzędowymi,skoro można kupić gotową spółkę u nas,która posiada już wszystko to,co jest konieczne do działania na rynku w swojej branży. Z naszej strony pełna dokumentacja,spółki z długim i krókim stażem oraz całkiem nowe ,wszystkie one nie posiadają długów, mają czystą historię i zakup przebiega w 24h z potwierdzeniem notarialnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 15 Paź 2022, 5:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że nie tylko ja uważam, ze fotobudka to super pomysł! Taka jest prawda, że fotobudka wrocław to świetna atrakcja na różnego rodzaju przyjęciach - nie tylko tych weselnych. Jak nie macie namiaru na żadną sprawdzoną ofertę, to mogę dać wam namiar na firmę, z której usług sama korzystałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 2 Lis 2022, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotobudka na weselu to super pomysł, pamiątka dla każdego <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ffesra223
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pon 28 Lis 2022, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że zdecydowanie warto mieć budkę fotograficzną na swoim weselu. Jest to świetna zabawa dla gości i pomaga utrwalić wspomnienia z imprezy.
_________________
Projekty elewacji online wykonamy je za Ciebie, dzięki czemu twój dom będzie wyglądał przepięknie. https://elewacyjnie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pią 22 Gru 2023, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście takie dodatkowe atrakcje nie są konieczne, ale myślę, że wiele osób na własnym celu chce zapewnić dodatkową atrakcję. W końcu fotobudka to tylko chwila zabawy i zawsze super zabawa dla gości, szczególnie jeśli mowa o fotobudce 360. Widziałam taką na stronę https://hulaj-dusza.com/fotobudka-360-wroclaw/ . Zdecydowalibyście się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group