Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remont starego domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pią 26 Lis 2021, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jak już mowa o remoncie, to powiem wam, że sama powoli i zaczynam myśleć o wyremontowaniu mojego starego domu na wsi. Nie ukrywam, że jest to dość spora inwestycja, więc szukam powoli firmy, która mogłaby się tym zająć. Jeżeli możecie mi kogoś polecić, to byłabym bardzo wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie remontu domu. Dużo rzeczy zrobiliśmy już w tym roku, ale jeszcze sporo zostało. Przy malowaniu i impregnacji drewna używalismy Vidaronu i jestem nim bardzo pozytywnie zaskoczona. Super się sprawdził. Malowanie gładkie i szybki, kolor dobrany. Generalnie to mają sporo produktów do różnego rodzaju drewna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mati74244
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twoje mieszkanie jest stare to najlepiej wynająć firmę remontową typu https://montaz-bielsko.pl/remonty-mieszkan/ Nie ma sensu samemu robić remont, ponieważ stracimy czas i nerwy, dlatego też lepiej wynająć do tego firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policz dobrze czy to sie opłaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas remontu warto rozważyć możliwość wymiany albo przerobienia instalacji grzewczej. Ze swojej strony polecam zapoznać się z informacjami na temat ogrzewania na podczerwień https://termoplaza.pl/kategoria/termostaty/ . Na przesłanej stronie dowiecie się ile to kosztuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Posiu997
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sro 1 Gru 2021, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom, w którym mieszkam otrzymałem w spadku po rodzicach. Był wybudowany kilkadziesiąt lat temu i koniecznie trzeba wymienić w nim dach. Nie znam się za bardzo na tym temacie, dlatego postanowiłem wejść na stronę http://fachowydekarz.pl/ i zasięgnąć opinii ekspertów. Była to dobra decyzja, bo fachowcy z tej strony znają się na rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cavorliklisik
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem ostatnio przy remoncie z farby strukturalnej i sobie bardzo cenię, jak to wszystko teraz wygląda po remoncie (jak ktoś nie wie, co to farba strukturalna https://www.budujto.pl/pl/c/Farby-Strukturalne-i-Dekoracyjne/151 tutaj sobie może zerknąć). Ładne są, wytrzymałe, troszeczkę droższe za litr, ale mega wydajne, dzięki czemu wychodzi cena podobnie (chciałoby się powiedzieć, że taniej, ale raczej tyle samo, tylko komfort użytkowania większy). No i jest naprawdę potężny efekt wow, kiedy ktoś potem taką dobrą i poprawnie położoną strukturalkę ogląda uśmiech Całego mieszkania co prawda bym nie wymalował, ale jako pasek do salonu (my tak mamy) to jak znalazł Very Happy

Ostatnio zmieniony przez cavorliklisik dnia Pon 6 Gru 2021, 12:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również przygotowuję powoli swój dom do remontu, jednak że zostało mi jeszcze wybranie odpowiedniej firmy, która mogłaby się tym zająć. Niestety nie mam w tym temacie większego doświadczenia, więc jeżeli moglibyście mi kogoś polecić, to byłaby to nieoceniona pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 5 Gru 2021, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym miesiącu wyremontowałem kuchnie - oprócz wymiany mebli, zamontowałem także płytki ścienne. Zamówiłem je ze strony https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczenia/plytki-kuchenne-scienne/ - muszę przyznać, że prezentują się znakomicie, dlatego był to strzał w dziesiątkę.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Wto 7 Gru 2021, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, najlepiej będzie, jak zajrzeć osoby na stronę tej firmy http://arkada-architektura.pl/pl/ . Może cię tam przejrzeć ich liczne realizację, które tylko utwierdzam was w przekonaniu, że to prawdziwi profesjonaliści w tym zakresie. Na pewno nie będziecie rozczarowani ich pracą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 14 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group