Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oszczędzanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila111
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sob 24 Kwi 2021, 13:48    Temat postu: Oszczędzanie Odpowiedz z cytatem

Jakie macie sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy? Ja ostatnio zaczęłam robić zakupy przez stronę https://exeno.com, która umożliwia płatności kryptowalutami. Nie wiedziałam, że aż tyle można zaoszczędzić dzięki nim! Podzielcie się czy któraś z was też korzysta z takiego sposobu zaoszczędzenia na zakupach. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Pon 7 Cze 2021, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo oszczędzanie faktycznie jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że jak najbardziej dla mnie także ważną sprawą są same płatności. Muszę przyznać, że jestem zwolenniczką korzystania z płatności online https://www.przelewy24.pl/ gdyż wiem, że jest to doskonała sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2021, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy znam platformę cashbackową net-pocket to nie mam problemu z oszczędzaniem na zakupach. To naprawdę rewelacyjna strona, z którą współpracuje ponad 1200 sklepów. A asortyment jest wyjątkowo urozmaicony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 8 Paź 2021, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki cashback to faktycznie fajna opcja, muszę o tym pomyśleć. Tym bardziej, że widzę, że z mniejszych kwot naprawdę można dość sporo zaoszczędzić. Odkąd jeżdżę na zakupy spożywcze do Carrefour na każdych oszczędzam nawet około 50zł (w porównaniu do zakupów w innym sklepie). Sięgam po te produkty z akcji ceny niskie jak dawniej, ale też przy okazji zakupów w piątki czy soboty, oszczędzam z aplikacją, 10% na rachunku uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Wto 12 Paź 2021, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W carrefourze z ich aplikacją faktycznie można zaoszczędzić, robię u nich większe zakupy i często korzystam z kuponów i zniżek w aplikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anitka S
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 22

PostWysłany: Nie 21 Lis 2021, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście takie codzienne oszczędzanie też jest ważne, zwłaszcza jak tak wszystko drożeje ostatnio. Z tym, że trzeba też bardziej wybiegać przyszłość, o emeryturze pomyśleć żeby mieć dodatkowe pieniądze. Można na przykład dzięki ppk sobie oszczędzać, a w sumie to się samo dzieje jak ktoś jest w programie, nic nie trzeba robić. Na https://subiektywnieofinansach.pl/wypisales-sie-z-ppk-oni-policzyli-ile-straciles-ile-bys-dostal-gdybys-poczekal/ jest ciekawy artykuł zwłaszcza dla tych, co zrezygnowali bo też były takie osoby. Zawsze można wrócić jak coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sieci znalazłem sklep z zdrowymi produktami o niskich cenach często promocyjnych. Ostatnio trafiłem na taką ofertę tu https://www.bee.pl/9217-pestki-dyni Bardzo lubię pestki z dyni. Są świetną przekaską. A żona dodaje je do zup, ciast, sałatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Pon 12 Gru 2022, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto budować swoje oszczędności i środki inwestować. Jeśli na przykład zastanawiacie się nad opcją PPK to możecie na przykład zajrzeć do artykułu https://warsawnow.pl/autozapis-do-ppk-od-2023-dowiedz-sie-wiecej/ z którego dowiecie się więcej jak dokładnie wyglądają warunki i też autozapis w 2023 roku do tego programu. Czy na pewno się to opłaca, mam nadzieję że też podzielicie się swoimi spostrzeżeniami jakie kroki podjęliście. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy czasy jakie mamy, niestety. Ale poczytajcie - https://radioszczecin.pl/422,448864,szczecin-w-top-5-najdrozszych-miast-sprawdz-jak są różne sposoby na oszczędzanie i nie wydawanie dużych sum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pią 10 Lut 2023, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś się pieniądze nie trzymają, jedyne oszczędności i to nie małe jakie udało mi się zgromadzić to te które mam dzięki pracowniczym planom kapitałowym. Praktycznie nie odczuwam tego że odkładam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group