Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent na święta
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Savar
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 14

PostWysłany: Pon 8 Lis 2021, 19:17    Temat postu: Prezent na święta Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad zakupem biżuterii na święta bożonarodzeniowe dla teściowej. Polecilibyście mi jakąś ciekawą stronę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Czw 11 Lis 2021, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne upominki świąteczne można kupić w sklepie https://edibazzar.pl/ i to za super cenę. Ja co roku kupuje tylko u nich i każdy jest zadowolony, wszystko dobrej jakości i do tego praktyczne rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Czw 11 Lis 2021, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Same prezenty na święta faktycznie są niezwykle istotne i ja także jestem przekonana, że ważną kwestią jest to, aby wiedzieć gdzie i zarówno jakie artykuły świąteczne kupić. Z całą pewnością mogę polecić doskonałe miejsce jakim jest https://www.emako.pl/collections/dekoracje_artykuly-swiateczne gdyż właśnie tam znajdziemy całą gamę najróżniejszych artykułów świątecznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Czw 11 Lis 2021, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem, że takim osobom jak teściowa kupnem biżuterii na pewno zaimponujesz i w tej kwestii rozejrzyj się za wyrobami ze stali chirurgicznej. Od siebie mogę polecić sklep Elori, w którym niejednokrotnie już coś kupiłam i jestem zadowolona z jakości jak i cen. Zaletą tej biżuterii jest to, że jeżeli Twoja teściowa ma alergie na niektóre metale, to tutaj masz pewność, że jej nic nie uczuli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może podróż z biurem Itaka? Wszystko będzie miała zaplanowane, będzie bezpieczna i na pewno nie zapomni takiego prezentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy macie już pomysły na prezenty dla Waszych najbliższych na najbliższe święta?

biuro detektywistyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cleveland.wiza
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA zawsze wybieram słodki prezent na Mikołaja jako dodatek do tego głównego prezentu. W dzisiejszych czasach wybór jest ogromny i warto rozejrzeć się w sieci za czymś naprawdę oryginalnym, tak by prezent okazał się udanym. Ostatnio trafiłem na taki artykuł, w którym zawarto naprawdę fajne propozycje: https://rzeszow-news.pl/wybieramy-slodkie-prezenty-na-mikolaja/ pozdrawiaaam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misty.goodwin
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 2:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a co można kupić swojemu chłopakowi na prezent na święta Bożego Narodzenia? Macie jakieś ciekawe i oryginalne pomysły na taki prezent? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ooconner
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie biżuteria jest zawsze fajnym pomysłem - czy to dla kobiety czy dla mężczyzny. Kobiecie można sprezentować np. naszyjnik, a mężczyźnie jakiś fajny zegarek uśmiech Ja właśnie kupuję zegarek na święta mojemu mężowi! I oczywiście górę słodyczy! oczko
_________________
świąteczna moc słodkich prezentów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku dla babci podaruję na święta poduszkę https://www.lolilu.pl/dzien-babci/1343-poszewka-dla-babcia.html na pewno się ucieszy, lubi takie upominki. Według mnie produkt jest wysokiej jakości, jestem w szoku, że tak szybko do mnie dotarł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group