Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Felgi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartinBic
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 125

PostWysłany: Pią 12 Cze 2020, 17:03    Temat postu: Felgi Odpowiedz z cytatem

Witam. Chcialbym wyprostowac swoje felgi. Zastanawiam sie nad udaniem sie do www.wulkanizator.com.pl Maja bardzo dobre opinie. Jak sadzicie? Dobra decyzja? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 159

PostWysłany: Wto 30 Cze 2020, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem kobietą. Nie interesuję się motoryzacją. Więc wybacz, ze o to zapytam. Trzeba prostować felgi? Dlaczego? To dla mnie niezrozumiały temat. Nie lepiej kupić nowe? Gdybyś szukał sklepu z akcesoriami do felg to mogę Ci doradzić ten http://www.edystanse.eu/ gdzie mąż dopiero co zamawiał dystanse.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1268

PostWysłany: Sob 6 Lis 2021, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nigdy nie miałam okazji zlecać takich napraw, ale co by niebyło to także staram się porządnie dbać o mój samochód. W końcu jestem wielką fanką motoryzacji i gdy tylko mam moment wolnego to wtedy czytam nowe informacje. Podoba mi się to, że na blogu https://blog.aparts.pl/ zawsze znajdę coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Nie 21 Lis 2021, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na felgi trzeba założyć opony co wymaga wizyty u wulkanizatora. W sezonie kolejki są naprawdę niemałe a mnie stanie w nich wykańcza. Wiadomo że można się umówić ale zawsze jest jakaś zwłoka. Dlatego zaczęłam szukać innego, lepszego dla mnie rozwiązania. Takie znalazłam na stronie https://wulkanizator.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okruszynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 28

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie mieć problem z domyciem felg to tutaj można znaleźć informacje o dobrych kosmetykach samochodowych. My je stosujemy od lat i świetnie się sprawdzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
v33kkk
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 139

PostWysłany: Pon 24 Kwi 2023, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz je odnowić, to dobry będzie również chrom w sprayu na felgi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi felgi prostował mechanik z aldy - http://aldamotorsport.pl/serwis-lamborghini-lublin/ i wyglądają idealnie. W sumie u tego gościa naprawiam też auto, wymieniam opony, czyli pełna obsługa. Dobrze jest mieć kogoś sprawdzonego, bo długo tułałam po innych mechanikach, zanim trafiłam na kogoś konkretnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group