Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Włosy - jak poprawić kondycję
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejowanie wlosow super sprawa, ja robie i roznice widze ogromną, zrob sobie test na porowatosc wlosa i na tej podstawie mozesz sobie dobrac odpwiednie kosmetyki, sa na necie takie testy, odpowiada sie na konkretne pytania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie wyszły srednioporowate, to jaki olej warto uzyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jerzy1306
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 9:03    Temat postu: Kup kosmetyki do pielęgnacji włosów bez wychodzenia z domu Odpowiedz z cytatem

Kup kosmetyki do pielęgnacji włosów bez wychodzenia z domu: https://lokikoki.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiednie kosmetyki są ważne, poza tym też wymieniłam sprzęt do włosów, mam świetną prostownicę steam Lustre Babyliss. Dzięki parze da się błyskawicznie wyprostować włosy i nie puszą się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako posiadaczka włosów farbowanych dbam przede wszystkim o kolor, ale też ogólną kondycję włosa. Daje mi to jeden produkt - szampon do włosów farbowanych z wyciągiem granatu z klorane. Dodatkowo stosuję jakąś lekką odżywkę, aby nie obciążać włosów i efekt jest mega uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wypróbuj sobie na poczatek taki olej z awokado https://www.notino.pl/curapil/organics-olej-z-awokado-do-ciala-i-wlosow/p-15946234/ baaardzo fajny jest , nie dosc, ze nawilza, to jeszcze zapobiega rozdwajaniu koncówek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz poprawić kondycję włosów to musisz zacząć stosować odpowiednie kosmetyki najlepiej naturalne. U mnie sprawdzają się szampony z oferty Mydlarni 4 Szpaki. Możesz ich produkty podarować jako prezenty na święta tym bardziej że mają fajne zestawy. Na pewno taki pomysł się sprawdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedaż spółke https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek chcemy aby się Wam udało i wybieramy optymalny podmiot do waszych preferencji,wszystko tak,jak sobie życzycie,a całe formalności trwają tylko 24 godziny. Łatwo,bezpiecznie i najważniejsze,że szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sob 22 Sty 2022, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię takie perełki w pielęgnacji włosów, które raz na jakiś czas wpadną w moje ręce. Aktualnie taką perełką jest dla mnie olejek Kálice Premium od Inoar. Lubię taką formę kosmetyków do włosów i często po takie produkty sięgam, więc mam porównanie. Ten olejek jest tak wyjątkowy, że poza włosami można użyć go na ciało i twarz. Najbardziej lubię go za działanie nawilżające, regenerujące, antyoksydacyjne, ochronne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popularne i modne plecaki vintage - sklep Rzeszów są dla mnie odkryciem i właśnie takie mogą nawet zastąpić torebkę. Świetne znajdziemy online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group