Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rzęsy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon 11 Paź 2021, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarcxzy dobry tusz do rzes, to znacznie lepsze rozwiazanie niż rzesy na pasku ( próbowalam kilka r4azy i kompletnie się to u mnie nie sprawdza).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie zgadzam się z @renni uśmiech Jak zalezy Wam na takim efekcie sztucznych rzęs to polecam tusz SEXY GIRL z Eveline Cosmetics uśmiech kapitalnie pogrubia i wydłuża rzęsy, nie skleja ich, nie osypuje się po kilku godzinach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robienie rzęs jednym wychodzi lepiej, drugim gorzej. Warto jednak zadbać o sprzęt, który to ułatwi. Sporo fajnych gadżetów kosmetycznych do makijażu znalazłam ostatnio tutaj https://www.aruba.rzeszow.pl/pl/32-konturowki-i-kredki-do-oczu. Jest tam bardzo fajny wybór takich rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowata
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 9

PostWysłany: Sob 20 Lis 2021, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę na zagęszczanie i przedłużanie rzęs do Magdaleny Bąk uśmiech Już miałam dość doklejanych drogeryjnych rzęs. Teraz to non stop mam fajne rzęsy bez względu na to czy są wytuszowane czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina_93
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 15
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: Wto 26 Lip 2022, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie postawiłam na zrobienie kępek rzęs. Zawsze miałam z tym kompleksy więc nie wyobrażałam sobie nie mieć ładnych na własnym ślubie. Tylko przy tym warto, aby ktoś nam je zrobił, ewentualnie zrobić to samemu poprawnie z jakiegoś poradnika np. http://mia-store.pl/Kepki-rzes-jak-poprawnie-je-zalozyc-i-sciagnac/
_________________
10.2021 <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Wto 26 Lip 2022, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się z tym, że wystarczy dobry tusz. Tusz to tylko kosmetyk podkreślający rzęsy, a żeby były one piękne i zdrowe trzeba je odpowiednio pielęgnować. Osobiście nie jestem zwolenniczką sztucznych czy zagęszczanych rzęs, dlatego tym bardziej staram się o ich najlepszą kondycję. Od kilku tygodni stosowałam olejek rycynowy, ale ni byłam zachwycona postępami, dlatego zdecydowałam się na zakup serum do rzęs od Biotebal z ich strony internetowej: https://www.biotebal.pl/produkty-biotebal/biotebal-serum-do-rzes-kosmetyk . Jestem przekonana, że to dobry wybór, bo poleciła mi go przyjaciółka, która od kilku tygodni już go stosuje i ma się czym pochwalić! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje rzęsy po ostatnim przedłużaniu są strasznie słabe i myślałam o tym, aby kupić sobie taką https://wspolniedlazdrowia.com/odzywka-do-rzes/ odżywkę do rzęs. Co o tym sądzicie? Pomoże mi zregenerować rzęsy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2022, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doświadczona kobieta która prowadzi swój salon piękności i wykonuje rzęsy tychy Na stronie macie całą ofertę, zapoznajcie się bo oprócz różnych zabiegów macie możliwość by zapisać się na kursy i szkolenia z robienia rzęs.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Wto 17 Paź 2023, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesuje odnowa rzęs metodą Camelia i muszę przyznać, iż do gustu przypadła mi oferta w dobrej cenie, którą znalazłam tutaj: https://american-dreams.pl/. Wykonują także stylizację, hennę czy laminację brwi, a to coś, czego również poszukuję od dłuższego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 19 Gru 2023, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie natomiast sprawdzonego kursu liftingu i laminacji rzęs, na którym się będziecie mogli sporo nauczyć to polecam zajrzeć na https://lashdesign.pl/kurs-liftingu-i-laminacji-rzes/. Jest świetnie przeprowadzony oczko
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group