Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

apteka online
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karne
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 21 Paź 2019, 20:40    Temat postu: apteka online Odpowiedz z cytatem

Szukam sprawdzonej apteki online. Polecicie coś ? Dostałam już namiary na klika https://aptisan.pl/ ale zależy mi na szybkiej wysyłce i programie rabatowym. Doradzicie coś ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Pią 1 Lis 2019, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie leki na kszel mokry polecicie? Ja znalazłem tą ofertę i wygląda bardzo zachęcająco. Działają od długiego czasu na rynku i posiadają bardzo atrakcyjne ceny. Wydaje mi się, że jest to strzał w dziesiątkę.
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 21 Sty 2020, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie potrzebuję czegoś na JUŻ, tylko mogę poczekać na dostawę, to zawsze wybieram aptekę internetową : https://www.ziko.pl/dermo/krakow/krowoderskich-zuchow-8/ . Żadnych problemów z zamówieniem, najpierw mogę przeczytać opis produktów,
wybieram co potrzebuję i czekam, aż dostarczą mi zamówienie do domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gulgowski.wyman
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 21 Sty 2020, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważajcie bo nie każda apteka online jest tańsza niż stacjonarna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pon 15 Cze 2020, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aptek online nie brakuje, ale czy to jest opłacalne? Szybciej będzie pójść do stacjonarnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą apteką jest Apteka Galen. Jest to apteka internetowa, która ma w swojej ofercie bardzo duży wybór różnych leków oraz suplementów diety. Koniecznie zajrzyjcie do nich w wolnej chwili: https://www.aptekagalen.pl/multiuri-30sasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 23 Cze 2020, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z aptek DOZ i jestem zadowolona. Już od dawna realizują e-recepty, a teraz w dobie korony jest to najbezpieczniejsza opcja zakupu leków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://ktomalek.pl/produkty-przeciwbolowe-do-stosowania-zewnetrznego-w-bolach-miesni-i-stawow/k-4/1 i dowiedzieli się, co faktycznie mogłoby zadziałać w kontekście leczenia Waszych problemów. Moim zdaniem dobrym pomysłem mogłoby być postawienie na takie rozwiązania. Nie ma co tego lekceważyć, bo to ważna rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 46

PostWysłany: Sob 31 Lip 2021, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mam polecić sprawdzoną aptekę internetową, to zdecydowanie jest to https://www.aptekadlapacjenta.pl/ Very Happy Szczerze powiem, że sama kiedyś nie byłam jakoś wybitnie przekonana do internetowych aptek, ale teraz w sumie korzystam tylko z nich. Nie chodzę już raczej do tych stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walentynka napisał:
Ja korzystam z aptek DOZ i jestem zadowolona. Już od dawna realizują e-recepty, a teraz w dobie korony jest to najbezpieczniejsza opcja zakupu leków.


W DOZie mają od jakiegoś czasu bardzo fajną akcję zniżkową dla seniorów, nie wiem czy o niej słyszeliście? osoby +60 mogą kupić swoje leki taniej ze zniżką 20%, w godzinach 8-12
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group