Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karmienie piersią- rozmowy ogólne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
migel
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 16

PostWysłany: Nie 7 Mar 2021, 11:25    Temat postu: karmienie piersią Odpowiedz z cytatem

pytania i odpowiedzi - tworzą porady dotyczące karmienia piersią, które są zebrane w jednej kategorii na portalu: https://www.mojniemowlak.pl/karmienie-piersia/. miłego czytania bo jest w czym wybierać oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Sro 31 Mar 2021, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o żywienie dziecka to bardzo ważne dla mnie jest to, aby produkty, które podaję moim dzieciom, były całkowicie bez cukru. Dlatego jestem zadowolona ze słoików i tubek marki HiPP. W przeciwieństwie do innych firm, tutaj mam pewność, że nie znajdę dosypanego cukru. No i produkty te posiadają certyfikat BIO, a także są całkowicie ekologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, korzystacie z podgrzewaczy do butelek? Jakiej firmy urządzania polecacie? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dietę dziecka można zacząć rozszerzać między 17. a 26. tygodniem życia. Bardzo fajną opcją są słoiczki Pierwsza Łyżeczka HiPP BIO. Są to produkty jednoskładnikowe, idealne na początek. Po kilku dniach możesz dołączyć dodatkowy składnik - na przykład produkt z ziemniakami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każda kobieta może karmić piersią. My stosujemy prawie od samego początku Bebilon AR ProExpert. Mały miał straszne problemy z ulewaniem dlatego wybraliśmy to mleko i dzięki Bogu ulewanie się skończyło. Zazwyczaj kupuję to mleko w DOZie, nigdy nie było problemów z dostępnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to już jest, że nie każda z nas może karmić dziecko piersią. Ja na szczęście mogę dlatego też zastanawiam się nad kupnem jakiegoś dobrego i sprawdzonego modelu laktatora. Bo jednak mam bardzo dużo pokarmu więc z pewnością laktator przyda mi się. I tak też znajoma powiedziała mi, że tutaj https://www.simed.pl/produkty/laktatory/ mają laktatory niezwykle lekkie i bezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aldegunda napisał:
Jeśli chodzi o żywienie dziecka to bardzo ważne dla mnie jest to, aby produkty, które podaję moim dzieciom, były całkowicie bez cukru. Dlatego jestem zadowolona ze słoików i tubek marki HiPP. W przeciwieństwie do innych firm, tutaj mam pewność, że nie znajdę dosypanego cukru. No i produkty te posiadają certyfikat BIO, a także są całkowicie ekologiczne.


Oj tak, zdecydowanie. Szczególnie te ich słoiczki z serii "pierwsza łyżeczka" na początek są fenomenalne. Niewielka pojemność i jeden składnik. Ekologiczne warzywko albo owoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 24 Paź 2021, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, pierwsza łyżeczka to super opcja, nie są też dodatkowo dosładzane, idealne na szybki posiłek dla malucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A od którego smaku z tej serii pierwsza łyżeczka HiPPa zaczęłyście rozszerzanie diety Waszych dzieci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pią 18 Lut 2022, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do karmienia piersią, to mam roczne dziecko i oczywiście, że karmię piersią. Od jakiegoś czasu zauważyłam jednak, że na skórze córeczki pojawia się dziwna wysypka, dodatkowo po jedzeniu często jej się ulewa. Zaczęłam szukać co może być przyczyną i okazało się, że jest to skaza białkowa czyli alergia pokarmowa. Musiałam zmienić moje nawyki żywieniowe w czym pomógł mi ten artykuł https://kobiecystyl.pl/co-jesc-przy-skazie-bialkowej/ , także jeśli ktoś ma podobny problem to polecam tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 99, 100, 101  Następny
Strona 100 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group