Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na utrzymaniu męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Do tej pory byłam na utrzymaniu męża. Pomagali nam tez trochę rodzice, no ale jak to rodzice, chcą dobrze więc sami, bez proszenia dawali nam pieniążki. Mój mąż powiedział jasno, że jest nam w stanie zapewnić dobre warunki, i nie muszę pracować. Chce żebym siedziała w domu z Dianą. Mi to nie przeszkadza. Ale jak powiedziałam mu że chcę założyć swoją działalność to zgodził się, a nawet powiedział ze da mi wkład Razz


Powodzeni z założeniem swojej działalności!!

--------

sklep spożywczy

https://wuchta.pl/kategoria,25,Kuchnie-swiata.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Nie 26 Mar 2023, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, jestem tego samego zdania. Jednak są dostępne różne propozycje m.in oferty pracy Andora od zaraz wystarczy je przejrzeć i złożyć swoje CV. Zawsze lepiej jest pracować tam gdzie się lubi i oczywiście w ciekawych miejscach na świecie, gdzie będziemy mogli poznać lepiej nową kulturę i kraj. A jednocześnie zgromadzić spore oszczędności. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group