Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przygoda przed ślubem - gorset bez wstążki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 19:06    Temat postu: przygoda przed ślubem - gorset bez wstążki Odpowiedz z cytatem

Od tygodnia jestem szczęśliwą mężatką. W dniu ślubu myślałam, wręcz byłam pewna, że wszysto dopięte na ostatni guzik. Myślałam za innych, przypominałam świadkom o dowodach, itp.
45 minut przed ślubem, siostra pomaga ubrać mi suknię i okazało się, że nie ma wstążki do związania gorsetu. Totalny szok!! Ja juz rycze, oczywiście w weselnym makijażu. Na to wszystko pojawia się w drzwiach tata z niebieską linką żeglarską, wiec ja drugą serie łez. JEdynie mama była opanowana i sięgnęła starą jasną koronkę i zaplotła nią gorset. Akcja szukania "czegokolwiek" białego trwała 10 minut. Okazało się, że wstążka/tasiemka została u krawcowej, przy przerabianiu halki. Dodam, że był to pierwszy dzień świąt Wielkanocnych, wiec odbiór tasiemki od krawcowej był niemożliwy. Nikt nie zaważył, że juz od 2 tygodniu przed ślubem suknia nie miała wstążki do gorsetu.
W dniu wesela rano czułam podświadomie że coś się jeszcze wydarzy, no i się wydarzyło oczko
_________________


Ostatnio zmieniony przez stokrotkaa82 dnia Nie 24 Paź 2010, 20:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2010, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na szczęście wszystko dobrze się skończyło uśmiech
takie przygody są później jak się wspomina bardzo śmieszne i miłe uśmiech
choć wyobrażam sobie Twoją rozpacz w chwili spostrzeżenia braku wstążki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2010, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic tylko współczuć takiej sytuacji,ale gdybym była na Twoim miejscu to normalnie bym pozabijała ;] pierwszą krawcową. Wpadłabym w furię, zaczęła tłuc co popadnie,a na koniec bym płakała jak bóbr ;D Może nie byłoby aż tak źle,ale wpadłabym w dziką,namiętną rozpacz. Dobrze,że ta mama uśmiech Uratowała sytuację uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany ale straszna historia. Ja bym chyba się nie mogła opanować. Ryczałabym i ryczała. Współczuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie czułaś się zawiedzona i zestresowana...ale chociaż będzie co opowiadać!

Z perspektywy czasu nawet można się pośmiać.

----------

żeglarstwo

https://marina-club.pl/#kontakt

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group