Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie koperty do zaproszeń?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 10:16    Temat postu: Jakie koperty do zaproszeń? Odpowiedz z cytatem

Jestem przed przygotowaniami do ślubu i zastanawiam się jakie koperty warto wybrać, ponieważ jest ich bardzo dużo i mam dylemat, myślę, że wy mi w tym pomożecie. Jeśli jesteście już po swoich przygotowaniach, to chętnie się dowiem co wybraliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas z kopertami także nie poszło łatwo, ponieważ kolory często się nie zgadzały i co najgorsze były one bardzo cienkie. Szukanie kopert zajęło nam trochę czasu, myślę, że i wy znajdziecie dla siebie odpowiednie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 27 Paź 2021, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tym szukaniem schodzi bardzo długo i tak jak mówisz, kolory niestety często się nie zdążają. Kupiliśmy już w kliku sklepach koperty i niestety dalej nie mamy odpowiednich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Czw 28 Paź 2021, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To właśnie jest problem, na zdjęciach wiele rzeczy wygląda w ogóle inaczej niż w rzeczywistości. Aktualnie w sieci jest sporo sklepów z kopertami i wiele osób doradza co do nich, warto więc nie wątpić w znalezienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 30 Paź 2021, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jest, ale dla mnie niestety nie odpowiadają w większości ceny, może Ty znasz jakiś fajny sklep z fajnymi kopertami? Zamawiałaś kiedyś, może akurat dalej mają je dostępne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Nie 31 Paź 2021, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja miałam je ze sklepu https://neopak.pl/koperty-ozdobne-c6-niebieskie-100g-50szt-c74-id-2402 i powiem Ci, że u mnie najlepiej się sprawdziły i kolor był idealny. Jeśli chodzi o cenę, to także nie jest wysoka, a przy dużej ilości zamówionego produktu jest rabat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Targi ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group