Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 25 Paź 2021, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wiele zainteresować ale moją największą pasją jest na pewno jeździectwo. Od kilku lat posiadam własnego konia, każdą wolną chwilę spędzam w stajni uśmiech jeśli chodzi o sklep gdzie można kupić odzież, obuwie czy niezbędna dla konia akcesoria i produkty to warto zajrzeć do https://konik.com.pl/. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, profesjonalne doradztwo i niewygórowane ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesujecie się akwarystyką, to dzisiaj macie sporo możliwości jeśli chodzi o uczenie się tej pasji. Jeśli dopiero zaczynacie, to dowiedzcie się, jakie są wytrzymałe ryby do akwarium. Dzięki temu będziecie w stanie o wiele lepiej poradzić sobie z utrzymaniem całego akwarium uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa jestem jak dużo z Was lubi wycieczki w góry czy do lasu? Od kiedy z mężem mamy trochę więcej czasu, organizujemy się na naszych małych wyprawach. Rzecz jasna musimy być dobrze przygotowani. Zaopatrujemy się w sklepie turystycznym EverTrek https://www.evertrek.pl/ Jak się ich raz odwiedzi, to człowiek ciągle chce wracać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 14 Lis 2021, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o hobby to ja uwielbiam spędzać wolny czas z książką. Obecnie czekam na taką pozycję https://www.taniaksiazka.pl/to-proste-bez-wysilku-rob-to-co-wazne-greg-mckeown-p-1581798.html bo interesuje mnie rozwój osobisty a ta książka mi w tym pomoże. Jest to jedna z wielu pozycji dostępnych w sklepie więc każdy znajdzie coś interesującego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam ćwiczyć i robię to od dłuższego czasu w domu bo nie mam czasu jeździć na siłownię. Stosuję takie uchwyty do pompek https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-fitness_Trening-silowy_Uchwyty-do-pompek-1053.html i dodatkowo zamierzam zakupić orbitrek bo jest fajna cena na te produkty. Ponadto jak komuś brakuje gotówki to ma system ratalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w czasie wolnych gotuję. Bardzo lubię spędzać czas w swojej kuchni i przygotowywać dobre posiłki. To moje aktualne duże hobby.

_____________________
steakshop.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje to podróże. To niesamowite ile podczas nich można się nauczyć. Oczywiście, ważne jest dobre biuro, ja polecam Itakę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pią 26 Lis 2021, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zainteresowałem się zdrowotnymi aspektami związanymi z morsowaniem. Pomyslałem w zasadzie, że czemu by nie spróbować. Na https://www.surfshop.pl/buty-do-morsowania zacząłem już szukać sprzętu i narazie zamawiam buty do morsowania SurfShop.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Czw 2 Gru 2021, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam czytać książki i to od dziecka, jak mam tylko chwilę, to po nie sięgam. Jedną z moich ulubionych jest kryminał "Metropolia", którą wydał Jarosiewicz Piotr https://wydawnictwopoligraf.pl/1630/jarosiewicz-piotr/metropolia.html Sięgnijcie po nią, a sami się przekonacie, że było warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olusia1996
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 8

PostWysłany: Sro 8 Gru 2021, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zapałałam miłością do tańca Very Happy W tej chwili razem z narzeczonym chodzimy na lekcje pierwszego tańca i przy okazji łyknęłam tanecznego bakcyla uśmiechuśmiechuśmiech
Jeśli ktoś jest z Kalisz albo Jarocina, to polecam szkołę tańca Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej! www.studiokreacjiruchu.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 52 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group