Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór szkoły dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pią 20 Sie 2021, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Nie 27 Mar 2022, 15:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudiaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 158

PostWysłany: Sro 25 Sie 2021, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Mój synek od roku chodzi do przedszkola, jednak razem z mężem myślimy o zmianie placówki. Zastanawiamy się nad przedszkole jaroty. Znajoma z pracy powiedziała mi o https://akademiasmyka-olsztyn.pl/przedszkole-pieczewo/. Korzystał ktoś z ich usług? Jakie macie odczucia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli nie wiesz w co ubrać dziecko na pierwszy dzień szkoły, to koniecznie zajrzyj sobie na stronę robik.radom.pl/ Nie dość, że znajdziesz tam bardzo ciekawy artykuł na ten temat, to także propozycje różnych strojów galowych, dopasowanych do wieku dziecka. Daj znać, czy coś przypadło Ci do gustu. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobom po liceum polecam serdecznie szkołę policealną. Można zdobyć fajny zawód, szybciej niż na studiach, a w szkole Cosinus również bezpłatnie. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Pią 1 Paź 2021, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkołę dla najmłodszych dzieci, to serdecznie polecam przedszkole językowe Tequesta na Białołęce. Nowoczesna i czysta placówka z szeroką ofertą ciekawych zajęć dodatkowych oraz super kadrą. Moja córka czuje się tam rewelacyjnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne warto by było znaleźć szkołę, która będzie blisko waszego domu, mieszkania. Codzienne dojazdy, szczególnie w mieście, będą bardzo męczące. Mnie udało się znaleźć super rozwiązanie - Te Vizje w Warszawie http://okopowa.edu.pl/ Lokalizacja jest bardzo dobra, na śródmieściu. Szkoła to nowoczesny kompleks z bogatym zapleczem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katra
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 43

PostWysłany: Sob 11 Gru 2021, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stoję przed wyborem liceum dla mojej córki. Zależy mi na tym, by najlepszych lat życia nie straciła na wkuwaniu, tylko mogła się rozwijać. Uważam, że od liceum zależy bardzo dużo. Zastanawiamy się nad wyborem szkoły średniej Akademeia High School, bo można tam zdawać brytyjską maturę: https://akademeia.edu.pl/oferta-akademick~a/matura-a-level/ Może będzie startować na Oxford.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group