Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla maleństwa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 10

PostWysłany: Nie 26 Wrz 2021, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać, że pieluszki tetrowe kolorowe są przydatne w pielęgnacji niemowlaka. Jeśli ktoś szuka lepszej jakości, to może również wybrać pieluszki bambusowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 25 Paź 2021, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także zainteresować się mlekiem modyfikowanym. HiPP ma w swojej ofercie ekologiczne mleka. Posiadają one certyfikat Unii Europejskiej oraz znaczek BIO, a w składzie probiotyki i prebiotyki jak w mleku mamy. To bardzo wysoka jakość produktu. Wypróbuj - ja jestem z nich bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 27 Paź 2021, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka musi być przemyślana i dobrze robić zakupy według sprawdzonej listy. Co do wózka to mam x-landera x-cite, to lekki wózek i nie problemu żeby go zabierać ze sobą wszędzie, mieści się nawet w małym samochodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo rzeczy można znaleźć na stronie https://colorstories.pl/. Jeśli chodzi o wyprawkę to tam znajdziecie wszystko co niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Nie 21 Lis 2021, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubranka i kocyki kupowałam zawsze gdzie mi się spodobały. Wyprawkę dla swojej córeczki kupiłam w sklepie https://www.onoplus.pl/ . W asortymencie sklepu są liczne akcesoria zarówno do pielęgnacji, jak i karmienia maluchów. Dzięki nim wykonywanie codziennych czynności będzie łatwe, przyjemne, a przede wszystkim bezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przepatrzeć też rożki niemowlęce. To na początek obowiązkowy gadżet dla dzidziusia. Polecam brać te handmade, szyte z wysokiej jakości tkanin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U malucha może też wystąpić alergia na mleko krowie. Warto wiedzieć, że w takiej sytuacji najlepiej zakupić mleko modyfikowane Bebilon Prosyneo HA. W aptekach DOZ kupicie także mleko początkowe z tej serii mlek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pią 31 Gru 2021, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już wszystko w swojej wyprawce czy jeszcze czegoś wam brakuje? Mnie ostatnio koleżanka uświadomiła, że muszę dokupić jeszcze parę rzeczy, ale udało mi się znaleźć w sklepie online https://tamaja.pl/ wszystko to, czego potrzebowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 162

PostWysłany: Pią 31 Gru 2021, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie łatwo jest skompletować wyprawkę dla dziecka, bez względu na to czy to pierwsze, czy któreś z kolei dziecko. Właśnie dlatego bardzo pomocne są gotowe zestawy, które można kupić. Na stronie: https://byhealth.pl/mustela-zestaw-wyprawkowy-2 udało mi się znaleźć zestaw kosmetyków, który polecam kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiem, że znalezienie odpowiedniego prezentu nie jest łatwym zadaniem. Właśnie dlatego uważam, że najlepiej jest zacząć szukać go na stronie: https://qbanamama.pl/ , jeśli ma to być właśnie prezent dla noworodka. Znajdziecie tutaj otulacze, rożki, pieluchy i wiele innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group