Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas świetnie sprawdza się mleko początkowe HiPP Combiotik. Mały dostawał to mleko już w szpitalu i bardzo dobrze je tolerował dlatego się na nie zdecydowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 20 Sie 2021, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł, aby wesprzeć jeden z domów dziecka. Myślałam o kupieniu pełnej wyprawki dla kilku maluszków, które nie dawno dołączył do placówki , tylko nie wiem, co powinno się w niej znaleźć. A może lepszym pomysłem byłaby by zbiórka dla domu dziecka - Dotuje.pl? Co myślicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dicki.hillary
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie 22 Sie 2021, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Wami. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Sro 25 Sie 2021, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie też sklep https://marianek.pl/producent/bbox. To bardzo dobra opcja jeżeli chcecie zrobić porządną wyprawkę dla dziecka. Jest tam wiele akcesoriów, buteleczek i innych rzeczy potrzebnych w wyprawce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też pomyśleć poważnie o rozszerzaniu diety malucha. Super są na przykład jednoskładnikowe, ekologiczne słoiczki HiPP BIO z serii Pierwsza Łyżeczka. Można je zamówić online lub kupić w sklepach takich jak Biedronka lub Lidl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda a wózek wiadomo na pierwszym miejscu bo ubranka za chwile zmienisz jak maluch wyrośnie a wózek kupujesz na dłużej i dobrze żeby był solidny i wygodny a także bezpieczny, ja mam x-landera i jest to super wózek pod każdym względem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2021, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zabawki dla dziecka to znajdziesz je tutaj https://www.taniaksiazka.pl/zabawki-dla-dzieci-c-5000_5249.html ale to tylko część oferty bo to internetowa księgarnia więc masz dodatkowo multum książek do wyboru. Na pewno zarówno dla siebie jak i dziecka znajdziesz coś extra i w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Sob 9 Paź 2021, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka wyprawkę dla swojego synka kupiła w sklepie https://www.onoplus.pl/. W asortymencie sklepu są liczne akcesoria zarówno do pielęgnacji, jak i karmienia maluchów. Dzięki nim wykonywanie codziennych czynności będzie łatwe, przyjemne, a przede wszystkim bezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 10 Paź 2021, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się okazało ja potrzebowałam mleka modyfikowanego i dobrze, że trafiłam na Hipp, bliskie mleku matki, dziecko dobrze je toleruje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 25 Paź 2021, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też super sprawdza się mleko modyfikowane HiPP Combiotik. Zawiera probiotyki i prebiotyki, jest całkowicie ekologiczne. Można zakupić je w większych sklepach lub zamówić w sieci. Ja polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 14 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group