Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

akcesoria dla maluszków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 567
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto stawiać na pewno na akcesoria jak najlepszej jakości. My ostatnio kupiliśmy otulacze bambusowe dla noworodka, które są bardzo miłe w dotyku i do tego solidnie wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Nie 25 Lip 2021, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem, że jeśli chodzi o mleko modyfikowane to w DOZie mozna kupić Bebilon w dobre cenie ja zdecydowaie wolę kupować od ręki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymon_pe1
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy ktoś w tym temacie proponował już rozwiązanie jakim są rożki niemowlęce https://babyly.pl/kategoria/rozki-niemowlece/ które można wykorzystać już od pierwszych dni życia dziecka. Wygodnie się w nich nosi dzieci, bez problemu można je też położyć do spania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, ja wiele ciekawych produktów i akcesoriów dla dzieci znalazłam na stronie https://tulisie.pl/kinderkraft Udało mi się tam dostać w bardzo atrakcyjnej cenie łóżko, bujaczek i maty edukacyjne. Polecam sobie tam zajrzeć w wolnej chwili, bo może i wam coś przypadnie do gustu na ich stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od początku nie mogłam karmić piersią dlatego zdecydowałam się na mleko HiPP Combiotik, z którym mały miał kontakt już w szpitalu. Zawiera ono wszystkie probiotyki i prebiotyki takie jak w mleku mamy. Podaję mu to mleko do dziś i jestem z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3516

PostWysłany: Sro 1 Wrz 2021, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.sensillo.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźcie pod uwagę także rozszerzanie diety malucha. Super opcją są słoiczki HiPP Pierwsza Łyżeczka 80 gram. Możecie je na przykład kupić w Lidlu, nie ma problemu z dostępnością. Można włączyć je do diety malucha od czwartego miesiąca życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 18 Paź 2021, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyjdzie też czas na to, aby wybrać dla swojego maluszka dobre krzesełko do karmienia. Tutaj https://skiddou.com/sunt-krzeselko-do-karmienia/ możecie znaleźć bardzo komfortowe i w pełni bezpieczne. Zapewnia ono komfort podczas karmienia maluszka i jednocześnie swobodę. Widać, że krzesełko jest solidnie wykonane, także warto je kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Linda
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2021
Posty: 10

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mycie czy smarowanie ciałka dzieciaczków to ja polecam bardzo dexeryl. Jest krem oczyszczający do mycia właśnie i drugi do smarowania. Bardzo dobrze nawilżają skórę i radzą sobie z suchością czy podrażnieniem. Dodatkowo bardzo wydajne i dostępne w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 25 Paź 2021, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bardzo lubię produkty marki HiPP. Moje dzieci bardzo dobrze je tolerują. Jeśli chodzi o mleko to polecam HiPP Combiotik - od samego początku je podaję i jestem zadowolona. Żadnych zaparć, kolek czy biegunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69  Następny
Strona 65 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group