Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrowie naszych zwierząt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nikko.hartmann
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolicie psy czy koty? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 21 Paź 2021, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że to bardzo ważne tematy, których absolutnie nie warto lekceważyć. Myślę, że dobrym pomysłem mogłoby być dla Was skorzystanie z takich informacji jak https://www.wetmarysin.pl/u-twojego-psa-zdiagnozowano-cukrzyce-to-nie-koniec-swiata W ten sposób będziecie w stanie znacznie skuteczniej zadbać o zdrowie Waszego psa, więc weźcie to pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amertz
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2021
Posty: 1
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Sro 27 Paź 2021, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli decydujemy się na zwierzę to naszym obowiązkiem jest zadbać o jego zdrowie. Oprócz tego powinniśmy zakupić wszelkie niezbędne akcesoria oraz karmę. Ostatnio przygarnęłam dwa szczury i zamówiłam im dużą klatkę, aby czuły się w niej swobodnie.
_________________
klatka dla szczura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fionnka009 napisał:
Ja czytam dużo artykułów typu: blog.zoona.pl/zapalenie-spojowek-u-psa aby wiedzieć co zrobić gdy mój pupil zachoruje.


Zwięrzęta niestety chorują coraz częściej.
Jeżeli przyjdzie już czas pożegnania to warto zapoznać się z ofertą tej firmy https://animaleden.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amertz napisał:
Jeśli decydujemy się na zwierzę to naszym obowiązkiem jest zadbać o jego zdrowie. Oprócz tego powinniśmy zakupić wszelkie niezbędne akcesoria oraz karmę. Ostatnio przygarnęłam dwa szczury i zamówiłam im dużą klatkę, aby czuły się w niej swobodnie.

Słuchaj, jeśli będziesz szukała transportera, z doświadczenia mogę polecić Ci ten ze sklepu Tukan24 https://www.tukan24.pl/trixie-transporter-pico-dla-gryzoni-swinki-morskie-302123cm-rozne-kolory-p-10390.html jest to wprawdzie transporter dla świnki morskiej, ale spokojnie sprawdzi się też w przypadku innych gryzoni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_totek
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 7

PostWysłany: Wto 7 Gru 2021, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie jest ważne nie tylko w sferze fizycznej, ale też mentalnej. I tu totalnie polecam https://www.adaptil.com/pl - działa tak, że w stresujących chwilach ziwerzę skutecznie się uspokaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pon 20 Gru 2021, 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dbasz o swojego zwierzaka i chcesz aby się prawidłowo rozwijał to zakup mu odpowiednią karmę tutaj https://www.czterylapki.pl/ Sklep ma świetną i sprawdzoną ofertę karm, akcesoriów czy zabawek. Wszystko to w atrakcyjnej cenie oraz z szybką dostawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nathanial.bogan
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy korzystacie również z przeróżnych portali ogłoszeniowych w sieci? Zastanawiam sie, czy kupić np. używane legowisko dla pieska na ogród. Uważam, że takie portale z ofertami mają swoje zalety i to sporo.
_________________
ogłoszenia zwierzęta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2021
Posty: 9

PostWysłany: Czw 3 Lut 2022, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem i psiara i kociara, ale przyznam że mam takie warunki że mogę sobie pozwolić na małe zoo Very Happy i z doświadczenia wiem że o zwierzaki dba się trudno bo nie powiedzą co im dolega. Znajoma pani weterynarz mówi że przede wszystkim trzeba zadbać o ich ruch i dietę żeby organizm był silny. Ponieważ jedna z suczek ma alergię to kupuję jej naturalne gryzaki dla psów z alergią, i od kiedy je dostaje przestała się nadmiernie drapać. Prawie całkiem zniknęły problemy skórne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Nie 6 Lut 2022, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alergie i problemy żywieniowe psiaków występują coraz częściej jak u ludzi. Musimy zwracać uwagę na to jak karmimy swego pupila dlatego my od samego początku postawiliśmy na hipoalergiczne karmy i przekąski dla naszego maltańczyka marki Empire. Karma powstaje z wyselekcjonowanych składników od polskich dostawców i jest zaliczana do marek premium. Nasz pies zdrowo rośnie i wciąż ma siłę na zabawę i psoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group