Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Damska odzież
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 17:32    Temat postu: Damska odzież Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was zamawiał z hurtowni damską odzież? Szukam sprawdzonej firmy, która oferuje wysokiej jakości ubrania. Od mojego brata sporo dobrego słyszałem o tej stronce https://www.motionfashion.pl/odziez-damska-c-20.html . Rzeczywiście warto zrobić u nich zakupy? Słyszeliście o nich? Muszę przyznać, że mają oni dość spory wybór i niezłe ceny. Dajcie znać co o nich sądzicie.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2021, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ubraniami nie mam problemu. Ja głównie zamawiam w sieci. Tak samo z bielizną. Znalazłam sobie już taki fajny sklep https://lovita.pl/ i głównie to od nich zamawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vaughn.volkman
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Ostrów Mazowiecki

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2021, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2021, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię kupowac ubrania przez internet. Muszę przyznać, że świetnie sprawdza się ten sklep https://salme.pl/. Wybór jest spory, te płaszcze na jesien wyglądają według mnie mega zjawiskowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elsa73
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 1
Skąd: Kozienice

PostWysłany: Pią 15 Paź 2021, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, nie słyszałam o tej hurtowni. Często zamawiam ubrania z Internetu, chociaż przyznam, że początkowo sceptycznie do tego podchodziłam. Obawiałam się, że ubrania będą miały zły rozmiar, albo będą źle na mnie wyglądać, na szczęście można je wtedy po prostu zwrócić, ale osobiście rzadko to robię oczko
_________________
_______________________
longsleeve damski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pon 18 Paź 2021, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odzież zamawiałam w różnych miejscach ale głównie przez internet. Teraz jednak będę korzystała przede wszystkim z portalu cashback net-pocket. Mają na niej duży asortyment produktów z różnych sklepów. w dodatku robiąc zakupy można zaoszczędzić pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Nie 20 Mar 2022, 13:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pon 25 Paź 2021, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra jak już mowa o zakupach to nie wiem dlaczego, ale dużo bardziej polubiłam zakupy online no i oczywiście ten program punktowy cashback. Bo kupując w wyznaczonych sklepach zbiera się takie punkty, które potem można wymienić na gotówkę czy też jakieś nagrody. A odkąd ściągnęłam aplikację net-pocket to wiem gdzie takie zakupy warto robić. A Wy macie już taką wtyczkę ściągniętą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Skoro dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z dobieraniem odpowiedniej odzieży, to czemu mielibyście tego nie wykorzystać? Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_Bluzy-meskie_Bluzy-z-nadrukiem-962.html i sprawdzić sobie takie bluzy. Wielu osobom się one podobają, więc być może i Wam przypadną do gustu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 46

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tak na co dzień to nie kupuję ubrań w sieci, ale ostatnio np. potrzebowałem do gabinetu spodnie medyczne i w sklepach stacjonarnych w mojej okolicy naprawdę zatrzymali się w czasie - same smutne kolory. Dlatego zamówiłem przez Internet fajnej jakości spodnie i do tego przy okazji bluzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group