Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki Muldream
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon 18 Paź 2021, 9:40    Temat postu: Kosmetyki Muldream Odpowiedz z cytatem

Witajcie dziewczyny uśmiech dziś przychodzę do Was z konkretnym pytaniem odnośnie kosmetyków marki Muldream. Czy znacie tą firmę ? polecacie ich produkty? Będę wdzięczna za pomoc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pon 18 Paź 2021, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, kupiłam w ubiegłym tygodniu krem do cery suchej. Za wiele jeszcze powiedzieć nie mogę o działaniu bo używam dosłownie od kilku dni ale już sam skład zachęca - krótki, typowo wegański. Te produkty na pewno żadnej krzywdy nie zrobią bo są w pełni naturalne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 20 Paź 2021, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne, że polecam uśmiech mam cerę problematyczną z trądzikiem i nie wiem co by było gdyby nie pielęgnacja tymi kosmetykami ( seria zielona). Mam krem, serum i maski w płachcie uśmiech dla mnie niezastąpione uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pią 22 Paź 2021, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Wam dziękuje za informacje uśmiech nie ukrywam, ze liczyłam na tak pozytywne zdanie uśmiech a wiecie może jakie produkty wybrać najlepiej do skóry suchej i wrażliwej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pią 22 Paź 2021, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renni napisał:
Bardzo Wam dziękuje za informacje uśmiech nie ukrywam, ze liczyłam na tak pozytywne zdanie uśmiech a wiecie może jakie produkty wybrać najlepiej do skóry suchej i wrażliwej ?


wiesz co to chyba ta linia różowa będzie odpowiednia. ale generalnie warto wejść na ich stronę i tam możesz sobie poczytać co konkretnie się sprawdzi https://muldream.pl/. Spróbuj na pewno będziesz zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Sro 3 Lis 2021, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki doti uśmiech zakupy już zrobione, kosmetyki wczoraj dotarły i zaczęłam dziś pielęgnację, teraz niecierpliwie czekam na efekty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się dobrze zastanowić nad tym, co faktycznie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że bardzo szeroki wybór różnego rodzaju kremów znajdziecie w internecie. Wiem, że na stronie https://ktomalek.pl/produkty-inne/k-135/1 znajdziecie sporo cennych wskazówek na ten temat, dlatego też śmiało tam zaglądajcie i sprawdźcie, co dla Was będzie najkorzystniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pią 12 Lis 2021, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biura serwisowane https://optioffice.pl/biura-serwisowane w centrum Warszawy z łazienkami z prysznicami,a to rzadkie. U nas dbamy o wysokie standardy wyposażenia przestrzeni biurowej i o jakość warunków proponowanych naszym klientom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renni napisał:
dzięki doti uśmiech zakupy już zrobione, kosmetyki wczoraj dotarły i zaczęłam dziś pielęgnację, teraz niecierpliwie czekam na efekty uśmiech


jestem pewna, ze bedziesz zadowolona uśmiech daj znać za jakiś czas jak tam wrażenia po pierwszych tygodniach pielęgnacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon 20 Gru 2021, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zachwycona jak mam być szczera uśmiech śmiem nawet twierdzić, że jeszcze nigdy dotąd nie miałam tak dobrych jakościowo i tak skutecznych kosmetyków, także raz jeszcze dzięki za polecenie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group