Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wysokiej jakości kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pink79
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 23 Kwi 2021, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyki przeciwzmarszczkowe to wiele dobrego słyszałam o marce Dermomedica. Stosowałam kiedyś ich antyoksydacyjne serum z witaminą C, które bardzo nawilżało i rozświetlało moją cerę. Dobrze powinny sprawdzić się też ich produkty z floretyną i kwasem ferulowym, które odpowiadają za niwelowanie efektów starzenia się skóry, a jednocześnie wpływają na ograniczenie powstawania niedoskonałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo lubię kosmetyki z Eveline uśmiech czesto sioęgam po ich kosmetyki do pielegnacji twarzy czy ciała. jedenym z moich ulubieńców jest na pewno to termoaktywne serum wyszczuplające. Jak macie problem z cellulitem to zdecydowanie polecam, u mnie efekty były widoczne już po tygodniu regularnego stosowania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Czw 12 Sie 2021, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od niedawna Cosinus ma patronat i pracuje na produktach Tołpa. Może warto na nie popatrzeć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie 17 Paź 2021, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze kosmetyki są z bielendy, kupuje je na necie bo stacjonarnie nie ma juz tych ktore lubie ale firma jest nieziemska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pon 18 Paź 2021, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeee są sklepy gdzie sie je jeszcze kupi uśmiech tylko drogeria musi byc duza i dobrze zaopatrzona.. no i na necie tez. ja na notino zamawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Linda
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2021
Posty: 10

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używam emolientów z exomegi control. Choruję na egzemę i muszę mieć do pielęgnacji ciała emolienty. Bardzo dobrze sprawdza się u mnie płyn "kojąca kąpiel", który dolewam do wieczornej kąpieli w wannie. Super nawilża skórą i łagodzi uciążliwe swędzenie, które potrafiło mi bardzo dokuczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie 24 Paź 2021, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez zamawiam na necie Very Happy notino ma duzy wybor i spoko ceny Very Happy
Linda: gdzie kupie ten plyn? tojakas firma?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gajewska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2021
Posty: 19

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kosmetyki z produktami pochodzącymi od pszczół z Bielendy Royal Bee Elixir, znakomite i nie drogie kosmetyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ważne tematy. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co faktycznie mogłoby zadziałać odpowiednio w Waszym przypadku, to śmiało zajrzyjcie do ttps://ktomalek.pl/preparaty-ochronne-na-skore/k-57/1 . Ja już od jakiegoś czasu tak sprawdzam i dzięki temu zaoszczędzam mnóstwo czasu , bo już nie jeżdżę od apteki do apteki pytając o jedną maść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gadecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 15

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię kosmetyki polskiej marki Bielenda, nie są drogi, z skuteczne. Uwielbiam kosmetyki z linii Eco Nature
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group