Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

drewniana podłoga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie 6 Cze 2021, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie marzeniem jest deska podłogowa z drewna egzotycznego, na https://maharajahparquet.com/ już nawet wybrałam mój kolor - z kolekcji almond.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten polski producent podłóg to naprawdę bardzo dobry wybór. Mają solidnej jakości produkty.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaP
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2021
Posty: 8

PostWysłany: Nie 8 Sie 2021, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniana podłoga jest super, ale żeby służyła długo i pięknie wyglądała trzeba odpowiednio o nią dbać. Ja osobiście do pielęgnacji drewna używam Vidaronu. Super impregnuje i chroni na na długi czas. Pięknie wydobywa kolor drewna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jvxc43
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sro 6 Paź 2021, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj go przekonać na spokojnie dlaczego Ci się tak bardzo podobają te panele.
_________________
Kraina Parkietu to firma wykonująca bambusowa podłoga, parkiety bambusowe, podłogi bambusowe, deski bambusowe. Zadowolenie naszych Klientów i polecanie nas dalej jest dla nas rzeczą najważniejszą i najlepszą reklamą https://parkietybambusowe.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Wto 12 Paź 2021, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam nad drewnianą podłoga jednak ostatecznie zdecydowałam się na płytki w mieszkaniu.

________________________________
ogrzewanie podłogowe frezowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Posiu997
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 16

PostWysłany: Pią 15 Paź 2021, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję zmienić listwy podłogowe białe w naszym lokalu. W internecie odkryłem sklep internetowy, oferujący podłogę dobrej jakości i niesamowicie dobre ceny. Kupiłem tu materiały i szczerze powiem, że byłem usatysfakcjonowany. W przyszłym roku zaplanowałem także odświeżyć sypialnię, dlatego z całą pewnością kupię coś jeszcze z tego portalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Linda
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2021
Posty: 10

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówi się, że drewno jest trudne w pielęgnacji. Ja nie zgodzę się z tym do końca. Trzeba dobrać odpowiedni impregnat, który skutecznie ochroni i zabezpieczy drewnianą podłogę. Ja używam Vidaronu od lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Do podłogi kupiłam lakier bezpodkładowy. Super sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pon 15 Lis 2021, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonaliści w każdym calu Printing House druk na drewnie https://printinghouse.pl/druk-na-drewnie-warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sro 8 Gru 2021, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie - co z podłogą? Czy wiecie już, na jakie podłogi się zdecydujecie? Moim zdaniem warto rzucić okiem na przykład na cyklinowanie i układanie parkietów Wrocław: http://solum-cyklinowanie.pl/ . Parkiet to solidne rozwiązanie, ponadczasowe, które starczy na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę wam z czystym sumieniem polecić parkiety drewniane oraz deski tarasowe pod tym adresem: https://julomax.pl/ . Moim zdaniem posiadają niezliczoną ilość przepięknego asortymentu w bardzo dobrych cenach. Uważam, iż każdy z was będzie zadowolony z ichniejszej oferty. Jak najbardziej wam polecam. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group