Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hormony i dolegliwości, które prostujemy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2021, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o leki na potencje to dla mnie pomagają te ze sklepu https://esterydy.pl/libido/ są one skuteczne i nie muszę się o nic martwić. Myślę, że i dla Ciebie będą odpowiednie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sob 18 Wrz 2021, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry dermatolog może także wypisać leki recepturowe na różnego rodzaju problemy skórne. Nadal można realizować recepty na takie leki w aptekach DOZ. Oni mają bardzo duże doświadczenie w wytwarzaniu takich leków. Zainteresujcie się tym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 12 Paź 2021, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zaraziłam się wirusem hpv i dlatego stosuję teraz taki specjalny żel który jest w stanie usunąc wirusa z szyjki macicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Sro 13 Paź 2021, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie się hormony chyba uspokoiły po hormonalnej antykoncepcji bo odkąd biorę tabletki vines ustąpiły bolesne i obfite miesiączki, nie mam też uciążliwego PMS a krwawienia mam regularnie jak w zegareczku uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Czw 19 Maj 2022, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim najważniejsze jest by trafić do dobrego specjalisty. Warto zajrzeć do https://endokrynologia-wroclaw.pl/ , ponieważ tutaj znajdziecie świetnych endokrynologów. Sama ostatnio byłam na biopsji tarczycy i powiem wam, że badanie wykonane zostało bardzo delikatnie i bez żadnego stresu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 5:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto robić regularne badania. Nawet zmęczenie może być oznaką choroby - https://naszarecepta.pl/czego-objawem-moze-byc-ciagle-zmeczenie-prawdopodobne-choroby/ Ja staram się co pół roku chodzić na badania. Daje mi to wewnętrzny spokój i świadomość, że w porę można zareagować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17 Cze 2022, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne że leczenie w tym wypadku to podstawa szczególnie, że są metody, są nowe techniki leczenia i sprzety i specjalisci... a hormony można okiełznać jeśli sie znajdzie na nie sposób. U mnie przy pcos był problem od lat ze zrzuceniem wagi. Zmieniłam lekarza, mam nowe leki, diete, stosuje sanprobi super formula regularnie i waga zeszła 10kg uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joelle.schamberger
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a skąd czerpiecie wiedzę na temat hormonów i ogólnie zdrowia? Ja staram się czytać tematyczne artykuły. Ostatnio znalazłam np. ten: https://woda-lecznicza.pl/blog/19_niedoczynnosc-tarczycy-jakie-sa-jej-objawy-i-.html , on jest akurat na temat niedoczynności tarczycy. Objawy tej choroby trochę mnie zszokowały, ale i tak dobrze wiedzieć, jak to wygląda uśmiech Chętnie poszerzę wiedzę w tym zakresie, więc jak macie jakieś inne ciekawe teksty, to podrzućcie je, proszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspominaliście wcześniej o nadmiernej potliwości, no niestety, jest to bardzo powszechna dolegliwość, jeśli można to tak nazwać. Jest sporo sposobów, żeby zmniejszyć dokuczliwość tego problemu, oczywiście najlepszym jest wzięcie prysznica, ale wiadomo, że mało kto ma taką możliwość w ciągu dnia, w pracy, w szkole, w ciągu biegu i tak dalej. Warto też nosić luźniejsze ubrania, z naturalnych materiałów i stosować odpowiednie kosmetyki i antyperspirant. Na rynku jest sporo środków tego typu, przykładem może być https://perspirex.com.pl/ oraz inne. A wy z jakich korzystacie? Może macie inne porady jak sobie radzić z tym problemem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AleksKoral
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2022
Posty: 11

PostWysłany: Pią 7 Lip 2023, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam napisać o bólu głowy, który mnie męczył dość często. Wszystko ustąpiło jak zdecydowałam się pójść za namową znajomej do optyka, który sprawdził mi wzrok i dobrał szkła do okularów. Bóle głowy minęły. Dlatego polecam - dobry optyk Poznań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group