Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Samochody używane
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seweryn
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 92

PostWysłany: Wto 2 Mar 2021, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie szczerze to na nowe auto nie stać, dlatego rozglądam się na czymś używanym ale oczywiście sprawnym i by cieszyło moje oko. Sporo dobrych opinii znalazłem ostanie o toyocie https://polscykierowcy.pl/toyota-corolla-e12-kupujesz-uzywany-samochod-sprawdz-na-co-zwrocic-uwage-podczas-zakupu/ i coraz bardziej przymierzam się właśnie do jej zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2021, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujesz kupić auto używane to zobacz tu https://superpolisa.pl/faq/kupno-samochodu-bez-waznego-oc/ Kupując auto to sprzedający powinien ci przekazać kompletem kluczyków,dokumenty oraz umowę ubezpieczenia OC. A co zrobić jak auto nie było ubezpieczone? - przeczytaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelinajos
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 19

PostWysłany: Pon 4 Paź 2021, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz sprawdzić na skupie złomu, z tego co wiem wiele takich firm zajmuje się również skupowaniem aut. Będą to zapewne samochody w takim sobie stanie, ale tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pią 8 Paź 2021, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z samochodem to nigdy nic nie wiadomo. Moje auto się ostatnio popsuło - i to na środku miasta. Dobrze, że wybrałam holowanie Poznań i okolice pomoc drogowa Lidia Buda https://holowanie.i-poznan.pl/ bo wszystko poszło całkiem sprawnie. Polecam zapisać sobie numer do tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skiles.quentin
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 11 Paź 2021, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez całe życie kupowałem tylko samochody używane. teraz, gdy się dorobiłem, chciałbym spełnić swoje marzenie i kupić nowe auto z salonu. Uważam, że nie ma w tym nic złego. Jakie auto moglibyście polecić dla rodziny z dwójką dzieci?
_________________
______________________
nissan juke cena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dylan.ryan
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią 7 Sty 2022, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślicie, że jak mam odłożone ok 40.000 zł, to uda mi się kupić jakieś konkretne autko w tej cenie? Czy lepiej wziąć kredyt i kupić jakieś nowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group