Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchenne sprzęty i ich wykorzystanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 24 Lip 2021, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając wysokiej jakości sprzętu kuchennego warto zapoznać się z ofertą JAMP - meble sklepowe - można w nim znaleźć nie tylko sprzęt do gastronomii, ale również urządzenia sklepowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z lodówkami Electrolux MultiSpace. To naprawdę świetne rozwiązanie. Utrzymują one odpowiednią temperaturę i wilgotność, a także posiadają dodatkowe 12 cm wysokości. Uważam, że sprzęty Electroluxa są naprawdę wysokiej jakości i stawiam właśnie na tę markę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ireneusz
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sob 28 Sie 2021, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ikarus, zobacz sobie tutaj na przykład https://www.amart.pl/category/patelnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2021, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://przystanekdom.pl/agd/odkurzacze/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2021, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do mojej kuchni sprzęty mam już kupione ale muszę jeszcze akcesoria domówić. Tutaj https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/miarki-i-lejki/5088 widziałem że mają kilka które bym potrzebował i to w dobrej cenie. A słyszałem wiele dobrego o jakości akcesoriów od tego producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darim
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od czasu do czasu lubię w swojej kuchni wprowadzać drobne zmiany czy to w firankach czy w dodatkach typu talerze itd. bo to własnie te małe elementy nadają ciekawego stylu. czytałam tez takiego bloga https://budujnafundamentach.pl/stworz-idealny-styl-swojej-kuchni-dzieki-akcesoriom/ i potwierdza się moje przekonanie. nie trzeba wydawać wiele pieniędzy aby wnętrze zyskało na zupełnie innym stylu i sie odświezylo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Sob 18 Wrz 2021, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie, podstawowym wyposażeniem każdej kuchni powinny być noże gerber. Z takim sprzętem nie straszna wam żadna sałatka czy szatkowanie cebuli. Posiadam cały komplet i jestem z nich naprawdę zadowolona. Świetnie kroją i są bardzo porządnie wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Nie 19 Wrz 2021, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu w kuchni przydaję się coś innego, ale jest mnóstwo sprzętów, które wydają się niezbędne dla każdego. Ja ostatnio w świetnej cenie upolowałam szatkownicę do warzyw w moim ulubionym sklepie internetowym z akcesoriami kuchennymi, a mianowicie w Gastrosilesi https://www.gastrosilesia.pl/szatkownice-do-warzyw,2,4,552,209,50 warto do nich zajrzeć, bo mają naprawdę bogaty asortyment i świetne ceny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Nie 26 Wrz 2021, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze byłam zdania, że jak kupować coś do kuchni to tylko dobrej marki, dzięki temu starczy na lata. Mój najnowszy zakup to wyciskarka kuvings i jestem z niej bardzo zadowolona, za nic na inną bym nie wymieniła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze mieć w domu zmywarke, nie wiem jak wy ale ja sobie nie wyobrażam nie mieć takiego urządzenia w domu, mój electrolux MAxiFlex super działa, dużo mieści, dla 4 osobowej rodziny to ważne, bo dużo naczyń mamy do mycia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następny
Strona 28 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group