Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

obsługa bhp legnica

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Czw 17 Cze 2021, 8:28    Temat postu: obsługa bhp legnica Odpowiedz z cytatem

Hej, znacie może podobną firmę do tej https://synergiagroup.eu/1_22_szkolenia.html , która zajmuje się obsługa bhp legnica? Zależy mi bardzo na jak najszybszym wolnym terminie. Dziękuje bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zawód Technik BHP. Za darmo w https://www.cosinus.pl/szkola-policealna/bhp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lincoln.auer
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Busko

PostWysłany: Wto 6 Lip 2021, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracodawcy coraz częściej inwestują w pracownika kupując odzież roboczą i ochronną. Coraz więcej z nich zdaje sobie sprawę, że pracownik dobrze ubrany jest lepiej rozpoznawalny na rynku.
_________________
odzież reklamowa producent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2021, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jeśli już poruszamy temat BHP to ja jestem przekonana, że na pewno warto jest cały czas co nieco na ten temat czytać aby być na bieżąco. Jakiś czas temu ja natrafiłam na ciekawy artykuł https://znaki-bhp.pl/znaki-bhp-w-miejscu-pracy-podstawowe-informacje i muszę dodać, że faktycznie same znaki BHP w miejscu pracy są istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kerwajow
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 10

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponowałbym zastosować pasy PCV. Jeśli wybierzesz wariant chłodniczy, to nawet skrajnie niskie temperatury nie będą problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Sro 28 Cze 2023, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Każdy pracownik musi obowiązkowo przejść szkolenia bhp śląsk na swoim terenie ma placówkę Elpax https://elpax.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-bhp/. Niektóre szkolenia można przejść online, bez wychodzenia z domu. My mamy wykupiony pakiet dla naszych pracowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 130

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2024, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kontekście szkoleń BHP w Łodzi, moją propozycją jest firma Proactive BHP. To rzetelni specjaliści z wielkim doświadczeniem, którzy potrafią efektywnie przekazywać wiedzę z zakresu BHP. Co ważne, ich szkolenia są kompleksowe, obejmujące pracowników na różnych stanowiskach - administracyjnych, biurowych, robotniczych. Organizują także szkolenia BHP Łódź dla pracodawców i osób zarządzających firmami. Wyróżnia ich także indywidualne podejście do klienta, więc zdecydowanie warto się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group