Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

USG

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Czw 16 Wrz 2021, 13:16    Temat postu: USG Odpowiedz z cytatem

Cześć uśmiech Jestem w 5 tygodniu ciąży i szukam sprawdzonego usg 3d kraków Polecacie może jakieś pracownie usg w tych okolicach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2021, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz wykonać badania z zakresu USG to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty gabinetu https://www.gabinetusg.com.pl/galeria/ jeśli pochodzisz z stolicy. Mają niemal wszystkie badania USG i świetnych specjalistów którzy pomogą szybko zdiagnozować problem. Najważniejsze że nie musisz czekać w kolejkach tylko załatwiasz sprawy od ręki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5 tydzień to sam początek, gratulacje! Teraz trzeba ciążę potwierdzić i przejść sporo badań aby sprawdzić czy wszystko ok. Po 1o tygodniu możesz zapisać się na test nifty Kraków . To bezpieczne badanie prenatalne, do jego wykonania będzie potrzebna tylko próbka Twojej krwi a na jej podstawie u dziecka można zbadać szereg chorób tak naprawdę. Wyniki badania osobiście miałam już po 5 dniach roboczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohoszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się kiedy będziecie mogli rozpoznać płeć Waszego dziecka to zachęcam do lektury artykułu https://www.mustela.pl/mustela-blog/kiedy-mozna-poznac-plec-dziecka uśmiech Wszystko fajnie opisane uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mieszkacie w okolicach Warszawy, to polecam - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Badanie bez skierowania, z opcją konsultacji, rozmową i załatwieniem wszystkiego na miejscu. To oznacza, że wychodzisz świadoma, co się dzieje. Sprawdzą wynik badania. Poza tym przypomną o nim, powiedzą, jak się przygotować. I tak właśnie powinny przebiegać badania w tym kraju.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 21 Lis 2022, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakie USG chcesz zrobić bo jeśli chcesz zrobić sonovaginografię czyli usg z kontrastem, jakie się robi w diagnostyce endometriozy to najlepiej w szpitalu medicover, są tam też świetni specjaliści od tej choroby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 61

PostWysłany: Czw 4 Maj 2023, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też początek ciąży i szukam gdzie mogę wykonać badania prenatalne w Warszawie. Jestem koło 40-tki i chciałabym jak najwcześniej sprawdzić zdrowie dziecka w kierunku chorób genetycznych. Czytam na https://testnifty-warszawa.pl/ o badaniu Nifty Pro które można wykonać nawet bez wychodzenia z domu, bada ono 94 nieprawidłowości. Do wykonania wystarczy pobrać małą próbkę krwi która zawiera DNA dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Wto 9 Maj 2023, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście diagnostyka obrazowa jest czymś bardzo ważnym i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także niezwykle ważną opcją jest to aby każdy z nas wiedział do którego lekarza się udać. Od siebie chcę wam polecić świetne rozwiązanie jakim jest https://zdrowie.pzu.pl/ i właśnie dlatego ja również bardzo chętnie z niego korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group