Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 11 Sie 2021, 6:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak juz wcześniej wspomniano - są akcesoria, bez których się nie obędzie. Podstawą z pewnością są sztućce i ze swojej strony mogę wam polecić Sztućce ze stali nierdzewnej La Torre Mam je od dłuższego czasu i cały czas wyglądają jak nowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Czw 12 Sie 2021, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie podstawą w kuchni jest okap. My zdecydowaliśmy się na markę Ciarko Design. Ich okapy są ciche i funkcjonalne, w 100% spełniają swoją funkcję. Bardzo dużo gotuję więc okap jest mi niezbędny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacperpelc20
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sie 2021
Posty: 12

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad wyposażeniem jadalni w krzesła tapicerowane https://jardex.com.pl/meble/krzesla moja kuchnia pamięta jeszcze lata 00 i nie wiem czy nie będą zbyt nowoczesne, planuję remont w przyszłym roku, ale krzesła już się nie nadają do użytku i muszę kupić nowe. Co sądzicie? Z oferty Jardexu najbardziej podobają mi się krzesła tapicerowane Belissa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Pią 20 Sie 2021, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę nie mam jednego sprzętu bez, którego nie wyobrażam, sobie kuchni wydaję mi się, że niezbędna jest kostkarka do lodu express, kieliszki, całe mnóstwo rzeczy. Ja wszystkiego tego typu zakupy robię w tym sklepie https://www.gastrosilesia.pl/kostkarki-do-lodu,2,4,214,48,0 i zawsze jestem, bardzo zadowolona z wszystkiego co przychodzi, także z czystym sumieniem polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o płytki do kuchni to koniecznie zajrzyj na stronę https://home100.pl/plytki-cegielki . Jest to bardzo dobrze wyposażony salon kuchenny i łazienkowy. Znajdziesz tam mnóstwo pomysłów i inspiracji na wykończenie swojej kuchni. Na pewno coś przypadnie Ci do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2021, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w kuchni macie położone takie specjalne tapety do kuchni https://4wall.pl/24_tapety-do-kuchni Mam na myśli take tapety co to można zmywać bez problemu. Zastanawiam się nad kolorem i wzorem, a że jest w czym przebierać, nadal nie wiem którą wybrać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o podłączenie AGD w domu to warto znaleźć kogoś, kto pomoże nam z tym zadaniem. Polecam więc rzucić okiem na taką opcję jak doradztwo w zakupie i montaż urządzeń AGD Wrocław i okolice: http://serwisagd.wroclaw.pl/oferta-montaz-agd . Firma ta oferuje także usługi serwisowania AGD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2021, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o kuchni, to powiem wam, że ostatnio udało mi się zamówić bardzo ładne i porządnie wykonane Fartuchy kuchenne. Nie kosztowało zbyt wiele, bo akurat trafiłam na ciekawą promocje. Polecam wam zajrzeć na stronę Ceneo, bo tam można znaleźć naprawdę bardzo ciekawe oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Posiu997
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 16

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2021, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad przyozdobieniem mieszkania - czy waszym zdaniem panel szklany do kuchni jest dobrym wyborem? Znalazłem wiele wzorów, które bardzo mi się podobają, ale nie wiem, czy takie panele są obecnie modne. Będę wdzięczna za wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vella.glover
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Zamość

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2021, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecicie jakiś sklep, w którym kupię akcesoria kuchenne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group