Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 55, 56, 57  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2021, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra jak już mowa o firmie to wiadomo, że bardzo ważnym jej elementem jest strona internetowa. Bo jednak dzięki takiej dobrze zrobionej stronie internetowej możemy zdobywać wiele nowych zleceń. I tak szukałam jaka firma zajmuje się robieniem profesjonalnym stron internetowych i między innymi tutaj https://fantasiadesign.pl/strony-www/ taką firmę znaleźliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2021, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem dentystą i muszę mieć wszystko dokładnie rozpisane, kiedy moi pacjenci są umówieni na wizyty. Z tego względu postanowiłem kupić piękny kalendarz ze strony https://www.lediberg.com.pl/kalendarze-1/formaty/format-a4, aby wszystko dokładnie zanotować. Kalendarz jest w formacie A4, dlatego jest naprawdę dużo miejsca do pisania.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2021, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własny biznes nieustannie trzeba go rozwijać. Nie można pozwolić sobie na to, żeby wyprzedziła nas konkurencja. Obecnie możliwości rozwoju jest naprawdę mnóstwo. Wiele firm z różnych branż decyduje się jednak na skorzystanie z nowoczesnych technologii. W call center doskonale sprawdza się Hellobot . To wirtualny asystent, który został stworzony do odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych z konsumentem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, wszystko zależy od tego, z czym związana jest wasza firma. Mimo wszystko, księgowość jest w każdej dziedzinie, nieważne czy prowadzić jest sklep czy kawiarnie. Według mnie, najlepiej korzystać z rozwiązań jakie oferują różnorodne firmy. Sama mam zamiar teraz wykupić dostęp do programów księgowych od firmy https://wfirma.pl/ Mam nadzieję że z ich pomocą, nareszcie zapanuje porządek w moich dokumentach finansowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Czw 16 Wrz 2021, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sądzicie, jaki biznes najlepiej otworzyć w dzisiejszych czasach? Zastanawiam się poważnie nad tą kwestią. Może własne laboratorium? O wyposażenie nie musimy się martwić - wszystko znajdziemy w sklepie internetowym DanLab - między innymi urządzenie do sterylizacji narzędzi chirurgicznych: https://danlab.pl/nasze-produkty/oczyszczanie-i-sterylizacja/autoklawy/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jeżeli interesuje was co to jest wsparcie sprzedaży, to koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę scislak.com ponieważ można się stamtąd dowiedzieć wielu interesujących rzeczy w tym zakresie. Sprzedaż jest bardzo ważna, więc każdy powinien do niej podchodzić bardziej profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 5:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zainteresuje was ta oferta tu https://tworzenieprezentacji.pl/prezentacje-prezi/ Można samemu przygotować prezentację firmy, ale ja zdecydowanie wolę skorzystać z pomocy profesjonalistów. Oni doradzą mi najlepsze rozwiązanie, które pozwoli mi wypromować firmę na naszym rynku. Jeśli jesteście też zainteresowani, to na stronie macie podane dane kontaktowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie już wybraną branżę, w której chcecie prowadzić biznes? Ja się zastanawiam poważnie nad otwarciem własnego laboratorium. Widziałam, że wszystkie niezbędne artykuły ma w ofercie producent mebli laboratoryjnych: https://renggli.pl/pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodna12
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2021
Posty: 13

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak firma się rozrośnie nieco i zaczyna przynosić zyski to warto przemyśleć wdrożenie synerise - to platforma, która zbiera dane o użytkownikach w czasie rzeczywistym, a także rejestruje informacje o każdym zdarzeniu obejmujące dane behawioralne użytkowników anonimowych i rozpoznanych, segmentację, historię aktywności kontaktu, dane z systemów transakcyjnych oraz 3rd party. Smile

MEGA SPRAWA, szczególnie jak chcesz zacząć prowadzić personalizację swoich działań - nie od dziś wiadomo, że komunikaty personalizowane mają o wieeeele większą moc, jeśli chodzi o wpływ na decyzje zakupowe klientów. Jest naprawdę wiele możliwości wykorzystania danych, które użytkownicy zostawiają na stronie i szkoda że wiele firm nawet o tym nie myśli. Mad
_________________
Boho rządzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikornel275
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi własny biznes to ja zawsze podziwiam tych którzy odważyli się właśnie go założyć. To duże poświęcenie.

________________
tworzenie logotypu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 55, 56, 57  Następny
Strona 29 z 57

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group