Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Akwarium
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearlie81
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 16 Wrz 2021, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałam piękne akwarium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schultz.oma
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 16 Wrz 2021, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno pierwsze akwarium powinno być małe. Dzięki temu hodowla rybek i dbanie o czystość nie sprawia problemu początkowemu hodowcy tych właśnie ryb. Dzięki temu początkujący akwarysta może zapoznać się z zasadami opieki nad rybami i przygotować na bardziej wymagający zbiornik.  Co o tym sądzicie? Pozdrawiam! Very Happy
_________________
hubun
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Czw 16 Wrz 2021, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham akwaria! Uważam, że są przepiękne, ale nie ma co dawać się zwieść. Hodowla rybek i dbanie o akwarium wcale nie jest taka łatwa. Nie powinno się tego robić beż żadne wiedzy. Warto poczytać porady na stronie Trzmiel https://trzmiel.com.pl/akwarystyka-slodkowodna/dekoracje a gdy już będziemy mieć odpowiednio wiedzą, można tam od razu zrobić zakupy. Bardzo polecam, bo to naprawdę rzetelne źródło informacji i dobry sklep akwarystyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hardy56
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Paź 2022, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób dbacie o swoje akwarium? Niestety w moim niedawno rośliny zaczęły się bardzo nietypowo zachowywać. W internecie przeczytałam, że pomocna może okazać się butla CO2, którą można zamówić przez internet.
_________________
co2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Wto 8 Lis 2022, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie akwarium mogę się z Wami podzielić super doświadczeniami z fachowego sklepu jakim jest https://coralland.pl/kategoria-produktowa/zwierzeta/ryby. Przeszukałam wiele miejsc w poszukiwaniu rybek do nowego akwarium i właśnie tam znalazłam moich małych ulubieńców którzy zachwycają teraz swoim wyglądem. Ich oferta jest bardzo bogata a rybki pochodzą z wielu miejsc na świecie. Nie musicie się martwić bo przechodzą one kwarantannę po przybyciu co daje pewność że są zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hettie15
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 10 Lis 2022, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad akwarium słonowodnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno zorientować się, w jaki sposób można jeszcze efektywniej poradzić sobie ze stworzeniem idealnego akwarium. Dzisiaj jest o tyle prościej, że w internecie jest sporo wartościowych sklepów. Ja przeglądałem w https://trzmiel.com.pl różne opcje i wydaje mi się to istotnym wsparciem. Co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 42

PostWysłany: Pon 16 Sty 2023, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam na wyposażenie akwarium https://homeaqua.pl/products/3072855-akwarystyka-slodkowodna?layout=three&pageSize=87 bardzo dużo produktów do wyboru:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group