Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nowe mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pią 7 Maj 2021, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pat82ryk napisał:
Całe życie mieszkam w bloku i liczyłem na zakup własnego mieszkania w przyszłości, ale widząc ceny, ta perspektywa się oddala

No niestety te ceny mieszkań cały czas idą w górę i myślę, że nie zanosi się na to, by miały iść w dół, myślę, że nie ma na co czekać, tylko kupić w jakiejś lokalizacji, gdzie będzie nas stać.
Na przykład we Wrocławiu mieszkania są bardzo drogie, ale wiele osób postanawia nabyć nowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie miasta, na przykład popularna jest miejscowość Siechnice https://format.wroclaw.pl/nowoczesne-mieszkania - ludzie są na ogół zadowoleni. Dobry dojazd do Wrocławia, a na miejscu cisza i spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Wto 11 Maj 2021, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pragniesz wybrać swoje mieszkanie? Na pewno istotne jest tutaj znalezienie propozycji, która spełni Twoje potrzeby. W tym wypadku polecam zapoznać się z http://bliskiepiaseczno.com/ gdzie przede wszystkim stawia się na najwyższy poziom dopasowania, a także wybranie jak najlepszych rozwiązań i praktyczności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też pomyśleć poważnie o zakupie domu czy też willi. Myślę, że zaciekawić Was mogą na przykład takie wille w Konstancinie: https://alberoinvest.pl/wille-konstancin/ . Moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie niż mieszkanie w bloku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają mieszkania w spokojnej okolicy, takie jak ma znany deweloper w sprzedaży na Osiedlu Poematu.Będzie tam ogólnodostępne patio z palcem zabaw dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesowało mieszkanie w Jastrzębiu Zdroju - powrót na stare śmieci. Skorzystałem z podpowiedzi jednej z pań i skontaktowałem się z biurem nieruchomości cn-kaczmarek.pl Okazało się że moje wymagania przerosły moje finanse. Jednak zostając klientem biura mogłem liczyć na wsparcie kredytowe i to na dobrych warunkach. Dzięki temu już niedługo się przeprowadzam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciej.trybala
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ceny mieszkań na pewno nie spadną. Nieruchomości zawsze będą zyskiwać na wartości. Jeśli szukacie dobrej firmy remontowej do nowego mieszkania - polecam http://www.olsztynremonty.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymon_eff
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wynająć mieszkanie, którego będę pierwszym użytkującym, ale nie zawsze jest o to tak łatwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając ciekawych ofert deweloperskich zarówno szukając własnego mieszkania, ale również inwestycji m.in pod wynajem to pod Poznaniem mogę jak najbardziej polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez dewelopera Linea. Tym bardziej który buduje ekologiczne osiedla zarówno wykorzystując w nich pompy ciepła i instalację fotowoltaiczną aby obniżyć koszty energii. Dlatego zajrzyj na https://dabrowka.com.pl/mieszkania-przyjazne-srodowisku-wybierz-ekologiczne-mieszkanie-z-panelami-fotowoltaicznymi-i-pompa-ciepla/ i przekonaj się na co możecie się zdecydować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na zakupie nowoczesnego mieszkania to myślę, że spodobać Ci się mogą nowe mieszkania lublin: https://galadom.pl/ . Ten deweloper oferuje mieszkania w różnych lokalizacjach w Lublinie. Myślę, że Ci się spodobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dquigley
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2022
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama już nie wiem, czy zdecydować się na mieszkanie czy na dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group