Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ubrania wygodne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marteczka889
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2021
Posty: 8

PostWysłany: Czw 4 Lut 2021, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie świetne i wygodne ubrania są na stronie velpa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romkatomasik
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 61

PostWysłany: Czw 4 Lut 2021, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że wygoda to podstawa. Jeśli zastanawiacie się czy pasować będą do was spodnie z wysokim stanem to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://dstreet.pl/Spodnie-z-wysokim-stanem-dla-kogo-i-do-jakiej-figury-blog-pol-1574242863.html aby dowiedzieć się mnóstwo ciekawych i praktycznych informacji w tym temacie. Warto wiedzieć co do nas pasuje, gdyż wtedy nasza figura będzie dużo bardziej podkreślona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
bennett73
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsza jest wygoda. Szczególnie jeśli chodzi o spodnie, muszą być elastyczne i dobrze dopasowane, aby nie ograniczały ruchów.
_________________
Spodnie męskie duże rozmiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz zakupić wygodne ciuchy to myślę że dresy damskie z oferty sklepu MAGMAC spełnią twoje oczekiwania. Jest to tylko część oferty ich oferty więc zapoznaj się z wszystkim bo jestem pewna że nie skończysz zakupów na dresach. Dzięki niskim cenom zakupisz o wiele więcej niż u konkurencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że ja nienawidzę chodzić po sklepach i przymierzach tych ciuchów. O wiele bardziej pasuje mi zamawianie online uśmiech Ostatnio nawet udało mi się zamówić w całkiem promocyjnej cenie porządną kurtkę narciarską na stronie tego sklepu sportowybutik.pl Jeżeli poszukujecie tego typu ubrań, to tam bez problemu je znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
marianne.price
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 1:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie ubrania lubicie nosić? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć tez, że niektórych ubrań nie wolno prać zwyczajną metodą. Szczególnie jak są to wyjątkowe i delikatne ubrania. Sprawdźcie sobie pralnie https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Tam mają bardzo dobra ofertę, piorą ubrania i oferują ich dowóz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2021, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wygoda na co dzień to podstawa. Ciągle żyję w biegu i nie wyobrażam sobie noszenia innych ubrań jak dresy czy bluzy. Mówię tutaj o ekskluzywnej odzieży jaką oferuje marka Gold Killer, której założycielką jest Ewelina Oleszkiewicz https://www.instagram.com/ewellinaoll/. Nie są to typowe dresy. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejszy szczegół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szymon_eff
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się to traktować jako podstawpwe kryterium przy wybieraniu ubrań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w zakresie swojego ubioru. Moim zdaniem dobrym pomysłem mogłoby być skorzystanie z takich informacji jak chociażby https://kobieco.pl/zimowe-kurtki-damskie-oto-najmodniejsze-kolory-tego-sezonu/ Pomyślcie nad tym dobrze, bo to bardzo ciekawa opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group