Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własna firma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli posiadacie własną firmę to nie zapominajcie także o formalnościach, które są niezbędne przy prowadzeniu swojego biznesu. Poczytajcie o takiej opcji jak ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ . To może się w różnych sytuacjach przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maczek2
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to świetna sprawa, pod warunkiem że ma się odpowiedni pomysł na to jak ją rozkręcić. Jestem po burzy mózgów którą przeprowadziliśmy na forumbiznesngo.pl i mogę Wam powiedzieć że jest na prawdę szereg ciekawych rozwiązań jeśli zamierzamy wystartować z własnym biznesem. Niekiedy jednak sami na to nie wpadniemy, dopiero przy pomocy innych osób może wyłowić to, w czym będziemy się najlepiej czuli.
_________________
Wszystko jest tak dobre bądź złe, jakim czyni to nasze mniemanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aurore.gutmann
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe rady. Na pewno z nich skorzystam. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie na co obecnie można pozyskać środki dla swojej firmy? Jeśli nie, to myślę, że na spokojnie należy sobie zerknąć tutaj https://edoradca.pl/na-co-mozesz-pozyskac-srodki/projekty-badawczo-rozwojowe/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Taką wiedzę należy czerpać ze sprawdzonych źródeł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda wam się również porządne wyposażenie parkingowe, więc z czystym sumieniem mogę polecić wam https://taab.pl/ . Firma posiada naprawdę bardzo dobrą ofertę także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na każdym etapie edukacji przydadzą się różne akcesoria szkolne: https://biurwa.pl/przekladki-kbk-13-a4-kartonowe-kolorowe . Dlatego warto wiedzieć, że można zamówić je online. Polecam rozejrzeć się właśnie w sklepie internetowym Biurwa, gdzie znajdziecie też akcesoria biurowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 25

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2022, 10:10    Temat postu: r4 Odpowiedz z cytatem

Moja firma już dawno przeniosła się do chmury. Trzymamy tam nie tylko bazy danych, ale również regularnie tworzone backupy. W przypadku utraty danych jesteśmy zabezpieczeni z kilku stron. Jednak firma, z której serwerów obecnie korzystam jest dość droga i przyznam, że zdarzają się wpadki z brakiem możliwości dostępu. Zamierzam z tego powodu przetestować www.arubacloud.pl Słyszałem o nich wiele dobrego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2022, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością znajdą się tu osoby poszukujące automatów przemysłowych. Polecam Wam https://asdsystems.eu/pl/blog/aktualnosci/przemyslowe-automaty-wydajace-jak-moga-ulatwic-prace , jest to strona na której znajdziecie informacje dotyczące w jaki sposób automaty ułatwiają pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2022, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli na szybko potrzebujecie pracowników do np. nagłych projektów, uważam że warto skorzystać z tej strony: https://atlaswork.pl/obszar-dzialania/agencja-pracy-tymczasowej-w-warszawie Znajdziecie tutaj pracowników z zza granicy do pracy tymczasowej. Jakiś czas temu, sama musiałam skorzystać z takich usług i finalnie byłam całkiem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Sob 18 Cze 2022, 20:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 5 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group