Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzątanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Pią 28 Maj 2021, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat należę do osób, które lubią czystość i samo sprzątanie jak dla mnie nie stanowi większego problemu. Tym bardziej, że jak jeszcze korzystam ze sprawdzonego czyściwa https://calde.pl/czysciwa-tork to wiem, że będzie mi łatwiej to robić. Z całą pewnością polecam czyściwo papierowe https://calde.pl/tork-czysciwo-papierowe-do-trudnych-zabrudzen-130080-niebieskie-w1 gdyż jest ono po prostu dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xparker
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lip 2021
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Lip 2021, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z roku na rok przybywa zwolenników wybierania produktów spożywczych na podstawie ich składu. Już nikogo nie trzeba przekonywać, że cała tablica Mendelejewa ukryta w składzie napoju, to realne zagrożenie dla kondycji naszego organizmu. Wciąż jednak sporo osób zupełnie pomija niekorzystny wpływ substancji chemicznych zawartych w detergentach. A negatywnie wpływają one np. na kondycję skóry czy dróg oddechowych. Ekologiczne środki czystości możecie znaleźć np. u tego producenta https://www.golddrop.eu/pl/pdt/cty/ekologiczne-srodki-czystosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jan.padberg
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Legnica

PostWysłany: Sro 21 Lip 2021, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem fanką sprzątania. Po prostu nie lubię tego robić i zwyczajnie nie mam na to czasu, ponieważ bardzo dużo pracuję i zajmuję się dziećmi. Z tego powodu często korzystać z usług specjalnych firm sprzątających. Very Happy
_________________
firma sprzątająca legnica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karo.la
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przekonałam się do produktów zagranicznych, szczególnie chemia z Włoch która jest bardzo wydajna, a środki czyszczące np. do łazienki, prania są o niebo lepsze niż to co mamy w supermarketach dzisiaj. Jeśli ktoś dużo sprząta bądź jest to jego profesja to myślę że warto się zastanowić nad zmianą (na lepsze) oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 21 Sie 2021, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.odkurzamywszystko.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukrowaneciasteczko
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 29

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dawno poległam przy swoich dzieciakach. Co posprzątam, zaraz jest nabrudzone. Ustaliłam z aktualnym mężem, że raz na miesiąc zamawiamy profesjonalną firmę, której specjalizacjami są: pranie dywanów i czyszczenie tapicerki meblowej. Jak firma nam je wyczyści, wówczas robimy zawody dzieciom (akurat mam dwójkę), które dłużej wytrzyma w czystości. Oczywiście zwycięzca dostaje nagrodę. Polecam ten sposób - sprawdza się znakomicie! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też poważnie pomyśleć o tym, aby kupić sobie profesjonalny sprzęt do sprzątania. To z pewnością ułatwi Wam sprawę. Bardzo duży wybór takich urządzeń i akcesoriów znajdziecie tutaj: https://erpixkarcher24.pl/14-czyszczenie-kostki-brukowej . Warto rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Nie 12 Wrz 2021, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie sprzątania, to chciałabym się was zapytać, czy korzystacie może z takich normalnych suszarek do naczyń czy macie zmywarkę? Pytam, ponieważ ostatnio spodobały mi się Suszarki do naczyń nierdzewne i zastanawiam się czy ich nie zamówić. Macie o nich jakąś opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2021, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że udało mi się ostatnio znaleźć odkurzacz z filtrem hepa w bardzo dobrej cenie, za pośrednictwem portalu Ceneo. Jeśli szukacie tego typu sprzętu w dobrej cenie, to koniecznie odwiedźcie sobie ichniejszą, darmową porównywarkę cen. Moim zdaniem warto im zaufać i skorzystać z ichniejszej oferty. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pon 4 Paź 2021, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszy okazał się bezprzewodowy odkurzacz, który kupiłam w https://wdomu24.pl/10_ilife . Dzięki niemu w końcu u mnie w domu panuje idealny porządek. Robot jest również cichy co bardzo mi się podoba i można go kupić w naprawdę dobrej cenie
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group