Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

gospodarstwo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doradka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2019, 13:49    Temat postu: gospodarstwo Odpowiedz z cytatem

hej. mój tata postanowił znacznie powiększyć gospodarstwo i z racji tej potrzebna mu będzie waga inwentarzowa. Czy ktoś z Was mógłby mi doradzić jak wybrać taką wagę? znalazłam https://wagi-czekala.pl/uslugi/wagi-inwentarzowe/ czy to dobry wybór? ja się na tym nie znam. Szukam kogoś, kto mógłby mi doradzić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że na gospodarstwie niezbędne nam będą wszelkiego typu maszyny. Wszystko oczywiście zależy od tego w jakim konkretnym kierunku chcemy się rozwijać. I tak my postawiliśmy na zwierzęta. Dlatego też aktualnie poszukujemy części do dojarek gdyż ta którą mamy nowa nie jest i musimy kilka części w niej wymienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drempel
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Janki

PostWysłany: Czw 10 Cze 2021, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agroturystyka jest teraz bardzo popularna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie dobrych sprzętów na waszą działkę jesli tak to części Caterpillar CAT mają szeroki wybór maszyn budowlanych. w tym między innymi koparki minikoparki i wile innych. Zachęcam wejść na firmę Glimat jest to sprawdzona firma która ma profesionalną obsługe polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 2 Sie 2021, 6:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak szukać opcji, które są odpowiedzialne. Ja sama zerkam na przykład na sklep maxi zoo , żeby na pewno kupić to, co się należy dla moich zwierzątek. Wiem, że one będą szczęśliwe, jeśli uda mi się kupić jakiś ciekawy smakołyk, albo coś innego. A wy co na to? Mam rację jednak, czy nie do końca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Nie 29 Sie 2021, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki według Was siewnik do zboża byłby najlepszy ? Przeglądałam już różne oferty i tak sobie pomyślałam, ze chyba kupimy na agrohandel.com.pl. Wszyscy chwalą sobie sprzęt kupiony od nich i są zadowoleni z warunków, jakie oferują. Mają bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hills.justyn
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rozwinięcie wątku. Chętnie poczytam jeszcze więcej na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group