Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

inteligentny dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie nowoczesne rozwiązania to super sprawa. My mamy u siebie inteligentny system sterowania temperaturą - i polecam wszystkim. Co do konkretnej firmy, to u nas montaż i dobór systemu robiła Salus Controls - https://salus-controls.pl/. Świetnie się sprawdzili, widać, że mają ogromne doświadczenie i profesjonalnych pracowników, którzy dbają o klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 25 Sie 2021, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny, wielki dom to marzenie wielu osób, no ale trzeba też podejść do tego z rozsądkiem, tak żeby koszty was nie zniszczyły. Proste bryły, dach dwuspadowy, na pewno będzie tańszą opcją niż inne rozwiązania, no ale to już sami musicie podjąć takie decyzje. Ja oglądałam projekty domów w internecie, na stronie Archon. Nie miałam problemu wybrać coś odpowiedniego, też wiedziałam czego chciałam. Do projektu dołączone było dużo gratisów, nawet żółta tablica budowy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Wto 5 Lip 2022, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiele fajnych rozwiazan m,a firma lanberg uśmiech mamy kilka produktow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsze jest by kupić dobre środki czystości, dlatego śmiało mogę polecić wam https://sklepinco.pl/ . Wyróżniają się one wysoką jakością i dobrą ceną także warto na nie postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Modzik
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 73

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2023, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W skład inteligentnego domu coraz częściej wchodzą instalacje solarne. Ze względu na ich ekologiczność są usługa chętnie zamawianą w ramach świadczonych usług przez firmę http://in-serwis.pl/. Firma In-Serwis od wielu lat zajmuje się montażem różnego rodzaju instalacji kotłów Buderus, instalacji co, instalacji wodno kanalizacyjnych i innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 15 Maj 2023, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki firmie Wiśniowski też możesz korzystać ze smarthome, bo smartCONNECTED to możliwość sterowania bramami i drzwiami z zamkiem elektrycznym zdalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Sro 24 Maj 2023, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W skład nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają cieszyć się komfortem przebywania w domu jest rekuperacja. Firma https://taniereku.pl/rekuperacja-stalowa-wola/ wykonuje tego rodzaju wentylację, która jest genialnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym przeszkadza smog, dla każdego alergika, dla tych, którzy nie lubią wilgotnych szyb oraz zapominają o wietrzeniu mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Nie 28 Maj 2023, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No takie nowoczesne, właśnie inteligentne rozwiązania w domach stają się powoli standardem wyposażenia. Wiem, że firma https://alberoinvest.pl/ w swoich inwestycjach stawia na takie rozwiązania ułatwiające codzienne funkcjonowanie. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
positiwka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2023
Posty: 9

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki automatyzacji i zdalnemu sterowaniu można kontrolować oświetlenie, ogrzewanie, systemy bezpieczeństwa i wiele innych funkcji. To nie tylko wygodne, ale również energooszczędne i zwiększa bezpieczeństwo. Jednak warto zwrócić uwagę na koszty instalacji i utrzymania takiego systemu oraz możliwość awarii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group