Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Koniec z nałogiem !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś uzależniona??
tak
46%
 46%  [ 13 ]
nie
53%
 53%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, papierosy to paskudna sprawa. Sama palę od liceum i widzę ile to czasu i zdrowia pożera... jutro 1 marca, więc rzucam. Czytam jeszcze desmoxan ulotka, bo od jutra zaczynam kurację, ale wydaje mi się, że korzyści przeważają nad ewentualnymi skutkami ubocznymi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 11 Paź 2018, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama sobie uświadomiłam że papieros to paskudny nałóg i przede wszystkim niszczy organizm i człowiek śmierdzi. Kiedyś paliłam i nie dziwie się że niektórzy zwracali mi uwage w domu że śmierdzę petami, mieli racje. teraz jest tyle preparatów na rynku chociażby plastry czy tabletki Tabex że można wspomagać się przy rzuceniu palenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimoczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 29

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skończyłam około rok temu z paleniem papierosów i rzuciłam z dnia na dzień, ale mój partner to niestety nadal pali... tyle dobrze, że chociaż znalazł stronę https://tytonpapierosowy.pl/ z której po dobrych cenach zamawia większe paczki z tytoniem i jakas oszczednosc jest. Namawiam go do tego zeby rzucil, ale nic nie pomaga. Co polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rzuciłam zwykłe papierosy i przeszłam na elektryki - a teraz palę sobie je jedynie sporadycznie, zwykłych fajek nie dotykam. Polecam od razu wybrać dobre koncentraty, bo słabe i najtańsze po prostu zniechęcają smakiem i zapachem - cloudshop to pewna marka https://cloudshop.pl/267-koncentraty.
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój siostrzeniec uzależniony był od leków. Zdecydowaliśmy się wysłać do na terapię do Ośrodka Terapii Uzależnień https://terapia-totu.pl/ i efekty leczenia były naprawdę dobre. Jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonego ośrodka dla dzieci i młodzieży to odsyłam na ich stronę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mnie też udało się wyjść z nałogu, ale dzięki terapii w https://osrodek-uzaleznien.pl/ . Ośrodek jest naprawdę świetny, bardzo ładna okolica i co ważne leczenie okazało się bardzo skuteczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group